Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Volvo XC60 D4 R-Design AT8 AWD

viti i prodhimit 2018 | 56.900 Euro

36.000 km, kambio: automatike, 1.969 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende,...

Botuar më 27/02/2020
56.900,00 euro

Volvo XC60 D4 R-Design AT8 AWD

viti i prodhimit 2017 | 44.900 Euro

92.500 km, kambio: automatike, 1.969 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende,...

Botuar më 27/02/2020
44.900,00 euro

Volvo XC90 D5 Momentum Pro

viti i prodhimit 2019 | 54.900 Euro

22.400 km, kambio: automatike, 1.969 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende,...

Botuar më 27/02/2020
54.900,00 euro

Volvo XC60 D3 Momentum

viti i prodhimit 2016 | 25.500 Euro

87.700 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende,...

Botuar më 26/02/2020
25.500,00 euro

Mini Countryman

viti i prodhimit 2012 | 14.900 Euro

65.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e...

Botuar më 25/02/2020
14.900,00 euro

Volkswagen Tiguan

viti i prodhimit 2018 | 25.500 Euro

125.000 km, kambio: automatike, 170 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ...

Botuar më 25/02/2020
25.500,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2008 | 2.600 Euro

173.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e hirit, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet Ford Fiesta e vitit 2008 per arsye emigrimi,Letrat deri ne fund-Qershor 2020,Sherbime te sapo bera me vaj filtra,Kambio manuale, motorr 1.4 nafte,171 mije kilometra origjinale,Gomat 90% te reja te sapo ndrruara,2 celsa,

Botuar më 28/02/2020
2.600,00 euro

Citroen Xsara

viti i prodhimit 2003 | 1.600 Euro

146.000 km, kambio: manuale, gaz + benzine, Citroen xsara 1.6 benzin gaz me impiant origjinal italian dore e pare ne gjendje te mire, kilometra origjinale.

Botuar më 28/02/2020
1.600,00 euro

Skoda Fabia

viti i prodhimit 2000 | 1.500 Euro

150.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, ngjyra: blu, gjendje e mire

Botuar më 28/02/2020
1.500,00 euro

Seat Ibiza

4.700 Euro

164.000 km origjinale, goma 90%, në gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, super ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur., viti 2011, kambio manuale, 1.2 nafte, 5 porta, ngjyrë gri e erret, kasetofon Mp3 radio/cd, kondicioner, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike

Botuar më 28/02/2020
4.700,00 euro

Volkswagen Golf 6

viti i prodhimit 2011 | 8.700 Euro

Goma të reja pirelli 100%, sensorë parkimi prapa, tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë,, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 tdi, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”

Botuar më 28/02/2020
8.700,00 euro

Ford Ford C-Max

viti i prodhimit 2011 | 7.800 Euro

, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të madh, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17” me goma 90%, sensorë parkimi(fabrike) para-prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë,

Botuar më 28/02/2020
7.800,00 euro

Ford Focus

2.800 Euro

Në gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 celësa, sistem alarmi,me doganë, e sapoardhur., portobagazh, viti 2006, kambio manuale, 1.6 nafte, 5 porta, ngjyrë gri e erret, kasetofon origjinal radio/cd me komanda në timon, kondicioner, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 160.000 km origjinale me liber servisi, disqe origjinale çerkin lega 16", xhama të errët origjinalë

Botuar më 28/02/2020
2.800,00 euro

Renault Megane Scenic X-Mod Limited

9.500 Euro

Viti 2015, automat, 1.5 naftë, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, 5 porta, navigator me ekran të madh me touch, kompjuter bordi, limitator shpejtësie, sensor drite dhe shiu, 83.000 km origjinale, ndezje-fikje me buton "Start/Stop", goma 100%, 8 airbag, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur.

Botuar më 28/02/2020
9.500,00 euro

Mercedez benz 200

1.350 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., manuale, e zeze, viti 91, me llaska, taksa dhe kualidim te bera deri ne gusht te 2020, dy xhama te pare elektrik

Botuar më 28/02/2020
1.350,00 euro

Volkswagen Golf 4

2.450 Euro

Mbyllje qendrore, taksa dhe kualidim deri ne 27.2.2021. ne gjendje perfekte si kambio dhe vizuale., viti 99, ngjyre jeshile metalizato, kondicioner ajerbek, abs, 5 porta, kambio automatike, motorr me I te kuqe, xhama te zi origjinal, me disqe alumini

Botuar më 28/02/2020
2.450,00 euro
)