Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sh...

Botuar më 16/11/2018
17.000,00 euro

BUICK ENCORE 2016,

14.500 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja...

Botuar më 16/11/2018
14.500,00 euro

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 09/11/2018

Mercedez benz E 250 linja AMG,

viti i prodhimit 2010 | 65 M2 | 18.000 Euro

Nafte, ngjyra: e bardhe, dokumenta te rregullta, full option, ne gjendje perfekte. I ...

Botuar më 08/11/2018
18.000,00 euro

Fiat Sedici,

6.500 Euro

1.6 cc, benzine, ngjyra: e kuqe, Fuoristrade, viti '08, me 115.000km, kambio automatike, konsumi 5L/100km, dokumenta te paguara deri ne Qershor 2019. Shitet per arsye emigrimi Çmimi

Botuar më 17/11/2018
6.500,00 euro

Kia SPORTAGE (EXTRA FULL OPTIONS)

viti i prodhimit 2014 | 16.000 Euro

36.893 km, kambio: automatike, 2.0 cc, nafte, 5 dyer, ngjyra: e zeze, xhama te zinj, nuk jane origjinal. timon multifunskional. 4 goma aktive 4x4, navigator me touch+sistem android+bluetooth qe lidhet me celularin, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, sensor parkimi, kamera parkimi, pilot automatik. vetem 1 celes. dogane e paguar. cmimi i makines eshte me nje super okazion -20% zbritje cmimi, Reflekton vetebesim ne cdo meter qe avancon, pjese e pandare e cdo peisazhi madheshtor ne te gjithe planetin. (Kilometra te certifikuara nga autoriteti Norvegjez i mbikeqyrjes se mjeteve motorike). Konsumi i karburantit 5.2L/100 KM e kombinuar. Navigator me touch+sistem android+bluetooth qe lidhet me celularin

Botuar më 16/11/2018
16.000,00 euro

Peugeot 206

viti i prodhimit 2003 | 2.000 Euro

118.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, me dokumenta rregullta, te sapoprera, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, shitet

Botuar më 16/11/2018
2.000,00 euro

Ford Fokus

viti i prodhimit 2007 | 3.700 Euro

95.000 km, kambio: manuale, 1.6 nafte,

Botuar më 16/11/2018
3.700,00 euro

Porsche Cayenns,

viti i prodhimit 2003 | 6.000 Euro

4.5 cc, benzine, ngjyra: ngjyre blu e erret, me impiant gazi te vendosur para 1 viti.

Botuar më 16/11/2018
6.000,00 euro

Opel astra

viti i prodhimit 2009 | 5.500 Euro

Kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze perle, me letra te paguara deri ne maj te vitit 2019 , makina eshte e blere ne gjermani , eshte ne gjendje shume te mire, shitet makine

Botuar më 16/11/2018
5.500,00 euro

Citroen Berlingo,

viti i prodhimit 2008 |

270.000 km, 1.6 cc, nafte, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta te paguara per 1 vit.

Botuar më 16/11/2018

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sherbimet e bera tek konçensionari Benzit, goma te reja te sapo vena.

Botuar më 16/11/2018
17.000,00 euro

Mercedez benz klasik

viti i prodhimit 2002 | 2.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: krem, shitet per arsye shendetesore, gjendja shume e mire, 4 feneresh, shitet makine me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/11/2018
2.000,00 euro

BUICK ENCORE 2016,

14.500 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja, kamera parkimi, navigator, bluetooth etj (full option), modeli i vetem ne Shqiperi. Dokumenta dhe taksa te paguara ne shkurt 2018. Servisi i eshte bere tek Opel Noshi.

Botuar më 16/11/2018
14.500,00 euro