Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Mercedez benz E 250 linja AMG,

viti i prodhimit 2010 | 65 M2 | 18.000 Euro

Nafte, ngjyra: e bardhe, dokumenta te rregullta, full option, ne gjendje perfekte. I ...

Botuar më 18/11/2018
18.000,00 euro

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sh...

Botuar më 16/11/2018
17.000,00 euro

BUICK ENCORE 2016,

14.500 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja...

Botuar më 16/11/2018
14.500,00 euro

Renault Kangoo Maxi,

2.500 Euro

Viti 2002, 1.5 TDI, dokumenta te rregullta deri ne tetor 2019.

Botuar më 20/11/2018
2.500,00 euro

Mitsubishi SPACE STAR

viti i prodhimit 2001 | 2.300 Euro

190.000 km, me dokumenta te paguara deri ne tetor 2019

Botuar më 20/11/2018
2.300,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2005 | 2.900 Euro

190.000 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, shitet

Botuar më 20/11/2018
2.900,00 euro

Volkswagen Touran

viti i prodhimit 2013 | 5.000 Euro

144.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 20/11/2018
5.000,00 euro

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 1992 | 170.000 Leke

Taksat mbarojn ne korrik 2019.

Botuar më 20/11/2018
170.000 leke

Daihatsu cuore

viti i prodhimit 2004 | 1.200 Euro

227.000 km, kambio: manuale, 898 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 dyer, 5 vende, ngjyra: violete e hapur, sistem alarmi, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, Kolaudimi deri ne shkurt 2019, shitet per arsye emigrimi. ka dhe 4 goma dimri rezerve

Botuar më 19/11/2018
1.200,00 euro

Smart shitet

viti i prodhimit 2006 | 2.800 Euro

76.000 km, kambio: automatike, benzine, kondicioner.76000 km te bera. motorr 700. makina shitet per arsye mos perdorimi, me dokumenta te rregullta deri ne tetor 2019

Botuar më 19/11/2018
2.800,00 euro

Mercedez benz Aclass

viti i prodhimit 2001 | 2.200 Euro

Kambio: automatike, nafte, me te gjitha sherbimet e gjenerike e motorike te bera nje muaj me pare,letrat deri ne mars 2019, shitet

Botuar më 19/11/2018
2.200,00 euro

Opel CORSA

viti i prodhimit 1998 | 550 Euro

Kambio: manuale, benzine, ngjyra: blu, me dokumenta, shitet makine

Botuar më 19/11/2018
550,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2001 | 1.500 Euro

Kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/11/2018
1.500,00 euro