Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar me 25/09/2018

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar me 18/09/2018

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2001 | 1.500 Euro

146.000 km, kambio: automatike, 1.600 cc, benzine, ne gjendje shume te mire teknike, katalizatori dhe marmida e re, me dokumenta te rregullta deri ne dhjetor 2018. shitet per arsye mosperdorimi, shitet

Botuar me 26/09/2018
1.500,00 euro

Mercedez benz OKAZION!! Fuoristrade Benz ML 350,

viti i prodhimit 2000 | 480.000 Leke

Benzine + gaz, ngjyre e zeze, goma te reja, dokumenta te rregullta

Botuar me 26/09/2018
480.000 leke

Volkswagen Golf

1.700 Euro

1.6 cc, 1.6 benzine, me dokuemnta te rregullta

Botuar me 26/09/2018
1.700,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 2012 | 8.200 Euro

42.000 km, kambio: automatike, 1.6 cc, nafte, ngjyra: metalizato gri, me dokumenta te rregullta. shitet per arsye emigracioni, shitet

Botuar me 26/09/2018
8.200,00 euro

Citroen C4

viti i prodhimit 2005 | 3.700 Euro

133 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, me letra te paguara deri ne nentor 2018. kontaktoni ne viber, ose ne mesanger., Shitet makine

Botuar me 25/09/2018
3.700,00 euro

Renault CLIO 1.4 BENZINE

viti i prodhimit 2000 | 1.000 Euro

100.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, dritare elektrike, kondicioner, taksat e paguara per 1 vit.

Botuar me 25/09/2018
1.000,00 euro

Mercedez benz 4 fenersh

viti i prodhimit 1996 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, 2.2 cc, nafte, ngjyra: ngjyre gri, me dokumenta te rregullta te paguara per nje vit, shitet

Botuar me 25/09/2018
2.000,00 euro

Volkswagen Golf IV

viti i prodhimit 2002 | 2.400 Euro

250.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: blu, tavan i hapur, me vaj dhe filtra te sapo nderruar, Me letra te prera korrik 2019

Botuar me 25/09/2018
2.400,00 euro

Volkswagen golf

viti i prodhimit 2006 | 1.800 Euro

100.000 km, kambio: manuale, gaz + benzine, ngjyra: blu, me dokumenta te rregullta, Shitet

Botuar me 25/09/2018
1.800,00 euro

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2004 | 7.300 Euro

Kambio: manuale, nafte, me dokumenta te paguara deri ne gusht 2019

Botuar me 25/09/2018
7.300,00 euro