Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Renault Scenic

1.350 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Renault scenic, 1.350 euro i diskutueshem
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Përshkrim

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 2003, 1.9 nafte, kondicioner, ajerbek, abs, blu, 5 porta, disqe alumini, xhama elektrik, mbyllje me pult, targa te reja, taksa dhe siguracion i paguar deri ne gusht 2020.

1.350,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)