Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw SERIA 3 316D

viti i prodhimit 2014 | 17.900 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e re, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, dritare el...

Botuar më 18/02/2019
17.900,00 euro

Bmw X6

viti i prodhimit 2008 | 17.200 Euro

Me tv, baxha xhami, dokumenta te paguara deri ne tetor 2019, pa taks lluksi., ne gjen...

Botuar më 16/02/2019
17.200,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar më 14/02/2019

Opel Meriva

viti i prodhimit 2008 | 4.300 Euro

86.000 km, kambio: automatike, 1.8 cc, benzine, 5 dyer, ngjyra: e zeze, me dokumenta te rregullta. E sapo ardhur

Botuar më 20/02/2019
4.300,00 euro

Mercedez benz C200

viti i prodhimit 2005 | 5.700 Euro

Me dok.deri ne dhjetor 2019, shitet makine

Botuar më 20/02/2019
5.700,00 euro

Volkswagen Passat CC

viti i prodhimit 2011 | 13.000 Euro

187.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e zeze, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, full option, Gjendje shume e mire

Botuar më 20/02/2019
13.000,00 euro

Renault MEGANE

viti i prodhimit 2004 | 2.399 Euro

148.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, me dokumenta deri ne 20 Dhjetor 2019

Botuar më 20/02/2019
2.399,00 euro

Volkswagen Golf - Sw

viti i prodhimit 1998 | 1.200 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 1.600 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, esp, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, makina ka ardhur nga gjermania ne vitin 2011 dhe ka pasur vetem nje pronar., Letrat i skadojne ne 15 mars.

Botuar më 20/02/2019
1.200,00 euro

Volkswagen Golf

viti i prodhimit 2005 | 2.000 Euro

88.000 km, kambio: manuale, 60 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: kuqe, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, Volkswagen Gol +,viti 2005,benzine,motorr 1.0,kondicioner,kambio manuale,dokumenta deri ne dhjetor 2019.km 88000.ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike

Botuar më 20/02/2019
2.000,00 euro

Fiat Punto

viti i prodhimit 2001 | 1.500 Euro

Kambio: automatike, 1.2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, Motor benzin 1.2, me kamio automatike, ne gjendje te mire funksionale, me dokumenta deri ne shkurt 2020.

Botuar më 20/02/2019
1.500,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2003 | 1.900 Euro

191.000 km, kambio: manuale, 74 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, pasqyra elektrike, dokumentat deri ne shkurt 2020

Botuar më 20/02/2019
1.900,00 euro

Mercedez benz C class 203

viti i prodhimit 2003 | 4.500 Euro

190.000 km, kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta, shitet makine

Botuar më 20/02/2019
4.500,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2005 | 2.600 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e hapur, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, ne gjendje shume te mire me letra te rregullta dhe siguracion deri ne nentor 2019, shitet

Botuar më 19/02/2019
2.600,00 euro