Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar më 16/05/2019

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2006 | 4.600 Euro

2 cc, nafte, km 221.000. Me dogan te paguar. Kasetofon i madh Multifunksional, CD, Kompjuter Bord, Kambio Automatike, Klima Tronic, Sensor Drite dhe Shiu, Sedilet Gjysem Kamosh Gjysem Lekure , Sedilet me Ngrohje dhe elektrike ,Disqet 16 etj. Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar

Botuar më 20/05/2019
4.600,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2007 | 3.700 Euro

Kambio MANUALE ?? Viti 2007? ???motor 1.0 benzine ??km 147,460 ????KLIMA????KASETOFON ORIGJINAL?? ?Sendiljet me ngritje në lartësi????Airbag(SRS), ABS????Timon hidraulik ????E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë ?? ?? ??Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar ?? ??Dogane e Paguar

Botuar më 20/05/2019
3.700,00 euro

Nissan Micra

viti i prodhimit 2004 | 2.200 Euro

MOTOR 1.2 Benzine , Km 160.200, Kambio Manuale Dogana e paguar

Botuar më 20/05/2019
2.200,00 euro

Mercedez benz E-280

viti i prodhimit 2008 | 8.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, E 280 NAFTE ME LETRA PER NJE VIT TE PAGUARA SUPER SUPER GJENDJE ME KM ORIGJINALE CDO SHERBIM TE BERE VAJ FILTRA TE NDERRUARA GOMA TE REJA SUPER FULL

Botuar më 20/05/2019
8.500,00 euro

Ford Galaxy

viti i prodhimit 2005 | 4.800 Euro

Motor 1.9 nafte, viti 2005,Km 161.000 (liber sherbimi), kambio manuale (6marshe), sallon lekure ngjyre e zeze, xhama te zinj, gomat ne gjendje te mire, me dogane te paguar

Botuar më 20/05/2019
4.800,00 euro

Ford C-max

viti i prodhimit 2006 | 3.500 Euro

Kambio: manuale, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, I SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR SUPER I PASTER ME KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER

Botuar më 20/05/2019
3.500,00 euro

Volkswagen Passat

5.000 Euro

• Viti 2007•motor 2.0 nafte•km 203,460 •Me dogane te paguar •CD, Kompjuter Bord,sendilet me ngrohje , pasqyra palosje , sensore shiu ,Klima Tronic , Kambio automatike ,Disqet 16 ETJ. Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar

Botuar më 20/05/2019
5.000,00 euro

Volkswagen Golf V

viti i prodhimit 2007 |

Kambio automatike, motor 1.9naftem, km 240.460 ORIGJINALE Liber sherbimi, KLIMA, KASETOFON ORIGJINAL, Xhama elektrike, Salloni ngjyre e zeze Sendiljet me ngritje në lartësi, Airbag(SRS), ABS, Timon hidraulik, 2 Çelësa , Mbyllje qëndrore E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, Goma ne gjendje te mire. Gjendje Teknike, Mekanike

Botuar më 20/05/2019

Peugeot

viti i prodhimit 2009 | 4.000 Euro

173.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, Me dogane te paguar CD, Kompjuter Bord, Klima ETJ. Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt, gati per cdo lloj prove

Botuar më 20/05/2019
4.000,00 euro

Ford Galaxy

viti i prodhimit 2005 | 4.800 Euro

Motor 1.9 nafte, viti 2005,Km 161.000 (liber sherbimi), kambio manuale (6marshe), sallon lekure ngjyre e zeze, xhama te zinj, gomat ne gjendje te mire, me dogane te paguar

Botuar më 20/05/2019
4.800,00 euro