Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Jepen makina me qera te llojeve te ndryshme.

Qera ditore duke filluar 20 euro

Botuar më 17/08/2018

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 17/08/2018

Bmw

viti i prodhimit 96 | 1.300 Euro

96 cc, nafte, ne gjendje shume te mire teknike, me kasetofon, shitet ose mund te kembehet me mjet tjeter me te vogel, xhama elektrik, bateri e re, e kualiduar deri ne 10/02/2019, siguracion i paguar deri ne 10/09/2018, taksa vjetore te paguara,

Botuar më 19/08/2018
1.300,00 euro

Peugeot Partner

viti i prodhimit 008 | 2.000 Euro

164.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri te erret, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, shitet

Botuar më 18/08/2018
2.000,00 euro

Mercedez benz C200 SPORT

viti i prodhimit 2006 | 7.000 Euro

Kambio: automatike, benzine, gjendja: e perdorur, ngjyra: zeze, KOMP A, makina ne gjendje shume te mire

Botuar më 18/08/2018
7.000,00 euro

Mercedez benz Class

viti i prodhimit 2002 | 2.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: krem, shitet per arsye shendetesore, gjendja shume e mire, shitet makine me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/08/2018
2.500,00 euro

BLEJ MAKINA TE PERDORURA per pjese kembimi edhe skrab, pajisje metalike te cdo lloji, pranojme dhe furgona

Likuidimi behet cash, makina jo funksionale. Likujdimi Cash ne dore dhe transporti

Botuar më 18/08/2018

SCODA YETI, blere tek konçesionari,

viti i prodhimit 2011 | 9.000 Euro

41.000 km, kambio: automatike, 1.2 cc, ngjyra: e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 18/08/2018
9.000,00 euro

Citroen xsara Picaso

1.000 Euro

Benzine-gaz, 1.8 kubik. Me 5 dyer, ngjyre gri e erret. viti 2003. Manuale, me dokumenta te paguara deri ne mars 2019

Botuar më 17/08/2018
1.000,00 euro

Mercedez benz C Class 220 Avantgarde,

viti i prodhimit 2001 | 3.500 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: blu e erret, kambio manuale, kondicioner, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta deri ne Janar 2019. Çmimi

Botuar më 17/08/2018
3.500,00 euro

Volkswagen Polo

3.500 Euro

Tek dere., 1.4 nafte, e sapo ardhur

Botuar më 17/08/2018
3.500,00 euro

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 1992 | 170.000 Leke

Taksat mbarojn ne korrik 2019.

Botuar më 17/08/2018
170.000 leke