Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar më 16/05/2019

Peugeot 106

viti i prodhimit 2000 | 60.000 Leke

130.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 3 dyer, ngjyra: bojeqielli, Shitet

Botuar më 20/05/2019
60.000 leke

Peugeot

viti i prodhimit 2009 | 4.000 Euro

173.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, Me dogane te paguar CD, Kompjuter Bord, Klima ETJ. Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt, gati per cdo lloj prove

Botuar më 20/05/2019
4.000,00 euro

Volkswagen Jetta

viti i prodhimit 2011 | 7.800 Euro

2.5 cc, benzine, Ndezje me buton START/STOP+key les go. Sendilje meshine e zeze. Navigator. Sendilje me ngrohje.Xhama elektrike. Disqe alumini.Abs,Esp. E pershtatshme per impjant gazi 100%. Makina eshte ne gjendje te perkryer si nga ana mekanike ,xhenerike dhe vizuale. E sapo targuar , PA PERDORUR NE SHQIPERI

Botuar më 20/05/2019
7.800,00 euro

Honda CR-V

viti i prodhimit 2001 | 4.300 Euro

Kambio: automatike, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, HONDA CR-V 2001 AUTOMAT BENXIN E SAPOARDHUR NGA ZVICRA E SAPO BERE ME TARGA SIGURACION KUALIDIM

Botuar më 20/05/2019
4.300,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2010 | 4.700 Euro

Motor 1.4 benzine gaz •km 180.000(historik sherbimesh)•Me dogane te paguar•CD, Kompjuter Bord, Klima Tronic , Kambio Manuale ETJ. Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar

Botuar më 20/05/2019
4.700,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 2013 | 1 Euro

2 cc, nafte, •km 162460 (historik sherbimesh) •Me dogan te paguar •Start stop ne trafik (eco) •Dritat led xenon. Navigator i madh ,Aux , Bluetooth ,Memory card , CD, Kompjuter Bord, Kambio AUTOMAT, Klima Tronic, Sensor Parkimi , Sensor Drite dhe Shiu, , Pasqyrat me Palosje, Disqet 17. Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar

Botuar më 20/05/2019
1,00 euro

Volkswagen Golf 6

viti i prodhimit 2010 | 8.200 Euro

1.6 cc, nafte, •km 194200 •Me dogane te paguar •CD, Kompjuter Bord, Klima , Kambio automatike Dsg ,xhama te zinj , disqet 16 ETJ.Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar

Botuar më 20/05/2019
8.200,00 euro

Volkswagen GOLF 6

viti i prodhimit 2011 | 7.500 Euro

Me dogane te paguar cd, kompjuter bord, klima , kambio manuale,xhama te zinj , disqet 17 etj.gjendje teknike, mekanike, estetike, dhe motor perfekt me konsum mesatar, motor 1.6 nafte ?km 172.200

Botuar më 20/05/2019
7.500,00 euro

Volvo XC 60

viti i prodhimit 2014 | 1 Euro

162.460 km, 2 cc, nafte, •Me dogan te paguar •Start stop ne trafik (eco)•sistem vetfrenimi. Navigator i madh ,Aux , Bluetooth Audio , Bluetooth Microfon ,Memory card , CD, Kompjuter Bord, Kambio AUTOMAT, Klima Tronic, Sensor Parkimi Para Mbrapa, Sensor Drite dhe Shiu, Sedilet Kamosh , Pasqyrat me Palosje, Disqet 17. Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum mesatar

Botuar më 20/05/2019
1,00 euro

Ford Fiesta

3.100 Euro

1.4 nafteViti 2007Km 145.000 (liber sherbimi)Gomat e rejaLetrat te paguara per 1 vit

Botuar më 20/05/2019
3.100,00 euro