Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bmw 760 Li,

viti i prodhimit 2006 | 3.600 Euro

Benzine, Makina nuk eshte ne gjendje pune.

Botuar më 22/06/2018
3.600,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2000 | 1.250 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., nafte 2.7, kondicioner, ajerbeg, abs, grri e erret, manuale, dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2018

Botuar më 22/06/2018
1.250,00 euro

Mercedez benz C Class

viti i prodhimit 1994 | 1.200 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., 200 nafte, manuale, ngjyre limoni, taksa dhe siguracioin te prera deri ne fund te nentorit 2018

Botuar më 22/06/2018
1.200,00 euro

Fiat Punto

viti i prodhimit 2001 | 1.250 Euro

Mbyllje qendrore, taksa dhe siguracion i prere deri ne fund te nentorit 2018, e kuqe, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 2001, 1.2 benizne, 5 porta, kondicioner, manulale, ajerbeg, abs, 2 xhama elektrik

Botuar më 22/06/2018
1.250,00 euro

Mercedez benz 4 fenersh 220 CDI,

viti i prodhimit 2002 | 1.550 Euro

Kambio: automatike, ngjyra: krem, sallon meshine, celes me thithje, taksa dhe siguracion te prere deri ne fund te nentorit 2018, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, 4 xhama elektrik, kondicioner, ajerbeg, abs

Botuar më 22/06/2018
1.550,00 euro

Ford Ka

viti i prodhimit 1997 | 800 Euro

Dokumenta te rregullta, kolaudimi i paguar deri ne nentor, 1.3 benizne, ngjyre lejla, ne gjendje pune

Botuar më 22/06/2018
800,00 euro

Ford Focus,

viti i prodhimit 2002 | 1.600 Euro

1.9 cc, nafte, dokumenta te rregullta, ne gjendje shume te mire pune,

Botuar më 22/06/2018
1.600,00 euro

Volkswagen Gol

1.500 Euro

107.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, 1500 EURO Shitet VW Gol, 2005, 1.0 benzine, 107 mije km, kondicioner, letrat ne janar/maj 2019

Botuar më 22/06/2018
1.500,00 euro

Mercedez benz E Class look AMG

viti i prodhimit 2012 | 18.000 Euro

280.000 km, kambio: automatike, 2.2 cc, nafte, ngjyra: e zeze brenda bezh, dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 22/06/2018
18.000,00 euro

Mercedez benz OKAZION!! Shitet Mercedez Benz C Class 270, ngjyrë gri, targa TrAA665AP, në gjendje të shkëlqyer xhenerike dhe motorrike, Kambio Automatike, komanda në timon, sedilje lekure

viti i prodhimit 2001 | 3.500 Euro

Nafte, elektrikë përpara dhe mbrapa, klimatizator, kompjuter bordi, navigator, USB, Mp3 &MP4, telefon, sensorë parkimi përpara dhe mbrapa, kamera. Të katërta gomat e reja. Servise teknike dhe xhenerike të bëra vetëm tek Mercedez Benz (pika e autorizuar) dhe me fatura shërbimesh të detajuara. Taksa dhe siguracion I paguar deri në Maj 2019.

Botuar më 22/06/2018
3.500,00 euro