Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Toyota Corolla Verso

4.000 Euro

243.000 km, kambio: manuale, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalike, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, nuk ka nevoje per asnje sherbim. Dokumenta per 1 vit

Botuar më 12/12/2019
4.000,00 euro

Mercedez benz E220 cdi

viti i prodhimit 2003 | 4.000 Euro

290.000 km, kambio: automatike, 2.190 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: gri, Makina esht ne gjendje perfekte motorrike pasi motorri eshte vene i ri nga Mercedesi ne gjermani ne vitin 2010,motorri ka me pak se 100 mije KM ,disponoj dhe faturat gjermane te motorrit

Botuar më 12/12/2019
4.000,00 euro

Opel astra

viti i prodhimit 2005 |

200.000 km, kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: jeshile, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, okazion makina esht ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e kryers mund ta kontrolloni ku tr doni

Botuar më 11/12/2019

Opel Vectra me portobagazh

viti i prodhimit 2000 | 1.500 Euro

Nafte, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, kondicioner, cilindrati 2000cm3, kasetofon e cd playerbagazher, shitet makine me dok.te plote

Botuar më 11/12/2019
1.500,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2001 | 1.900 Euro

Kambio: manuale, 900 cc, benzine, shitet autovetura me dokumenta te rregullta

Botuar më 11/12/2019
1.900,00 euro

Mazda MPV

viti i prodhimit 2003 | 4.700 Euro

102.500 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 6 vende, ngjyra: gri e hapur, sistem dvd, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, te gjitha sherbimet e kryera,freksion i ri,volant i ri,turbo e re,goma ne gjendje shume te mire,bateri e re,pa asnje gervishtje. taksat e paguara deri ne maj 2020. cmimi 4700€, Shitet ose nderrohet Mazda model MPV e vitit 2003 motor 2.0 nafte,manual, mjaft ekonomike dhe shume komode, familjare 5+1, xhama te erret mbrapa origjinal , disqe alumini , xhama elektrike , dopio klima , pasqyra elektrike , 2 sendilje portabel, makina eshte ne gjendje shume te mire dhe tapiceri te paster. Bagazh i madh.

Botuar më 11/12/2019
4.700,00 euro

Mercedez benz c class

viti i prodhimit 2005 | 4.300 Euro

250.000 km, kambio: automatike, gjendja: e perdorur, shitet

Botuar më 10/12/2019
4.300,00 euro

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2004 | 5.300 Euro

Kambio: manuale, nafte, me dokumenta te paguara deri ne gusht 2019

Botuar më 10/12/2019
5.300,00 euro

Mercedez benz E220 CDI Classic

viti i prodhimit 2004 | 5.990 Euro

207.298 km, kambio: automatike, 2.148 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, Shitet

Botuar më 09/12/2019
5.990,00 euro

Mercedez benz E 270

viti i prodhimit 2002 | 9.000 Euro

180.000 km, kambio: automatike, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 09/12/2019
9.000,00 euro
)