Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Ford

viti i prodhimit 2006 | 1.700 Euro

Kambio: manuale, nafte, 2 dyer, ngjyre e bardhe, dokumenta te rregullta

Botuar më 20/09/2019
1.700,00 euro

Opel astra

viti i prodhimit 2005 |

195 km, kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: jeshile, sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, mbyllje elektrike, te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, sapote nderruar gomat, vaj filtra, vaj kamjes, e gatshme perr cdo prove nga ana juaj, ne gjendje perfekte, shume pak e perdorur ne Shqiperi, blere me 0 km dhe esht perdorur ne Itali

Botuar më 20/09/2019

Volkswagen Golf 7 viti 2014

viti i prodhimit 2014 | 13.000 Euro

32.000 km, kambio: automatike, nafte, Serviset e sapo bera vaj filtra ferrota etj .Disponon keto opsione : Kamjo automat/tronic Komanda ne timon limitator shpejtesie/ Sensor parkimi para/mbrapa Sensor

Botuar më 20/09/2019
13.000,00 euro

Mercedez benz e Class

550 Euro

Nafte, motorr 200, manuale, 2 xhama te pare elektrik, ngjyra lejla, makina pa letra fare, ne gjenje te mire motorrike dhe xhenerike, viti 94

Botuar më 20/09/2019
550,00 euro

Mercedez benz C Cass

viti i prodhimit 1999 | 1.950 Euro

Automat, motrr 220 cdi, ngjyra blu, kondicioner, ajerbek, abs, letat te prera per nje vit, ne gjendje shume te mire

Botuar më 20/09/2019
1.950,00 euro

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 1995 | 950 Euro

Ajerbeg, abs, letrat te pagura deri ne fund te vitit, ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike, ngjyre gri, motorr 250 nafte, manuale, kondicioner

Botuar më 20/09/2019
950,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2009 | 3.500 Euro

Ngjyra: e zeze, 5 porta, kondicioner, ajerbak, abs, xhama elektrik, taksa-kolaudim- siguracion deri ne 20 mars te 2020, ne gjendje perfekte., motor 2000 nafte

Botuar më 20/09/2019
3.500,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2009 | 3.900 Euro

5 porta, kondicioner, ajerbak, abs, xhama elektrik, letrat deri ne maj 2020, xhama te zi origjinal ngjyre e zeze, ne gjendje perfekte., motor 2000 naft

Botuar më 20/09/2019
3.900,00 euro

Audi Q7

11.500 Euro

Nafte, motorr 3.0nafte, dale ne qarkullim 04/2009 ,makina ka 213000km, S line,full opsion ,sendilje elekrike,sensor e kamera parkimi mbrapa,tavan panoramik ,7 vendeshe etj me dogane te paguar

Botuar më 20/09/2019
11.500,00 euro

Mercedez benz E 220 cdi (4 fenersh)

viti i prodhimit 2000 | 2.500 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri metalizato, 5 dyer, klima, dokumenta te rregullta deri ne Maj 2020. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 20/09/2019
2.500,00 euro