Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Pasat

viti i prodhimit 2007 | 4.000 Euro

Ngjyra: blu, dokumneta te paguara per nje vit, 1.9 nafte. manuale, ne gjenje te mire mire teknike

Botuar më 07/07/2020
4.000,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 2005 | 3.000 Euro

180.000 km, kambio: manuale, nafte, me portobagazh, shitet makine me dokumenta

Botuar më 07/07/2020
3.000,00 euro

Suzuki grand vitara

viti i prodhimit 2007 | 5.500 Euro

150 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet per arsye mos perdorimi targa kualidim dhe siguracion per 1 vit vaj filtra te ndruara tani 4x4, shitet makine

Botuar më 07/07/2020
5.500,00 euro

Mercedez benz A Class 170

viti i prodhimit 2002 | 2.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: e zeze, Me dokumenta te rregullta

Botuar më 07/07/2020
2.000,00 euro

Skoda Fabia

viti i prodhimit 2003 | 1.900 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, ngjyra: gri metalizato, me dogane te pagusr e sapoardhur nga gjermania, shitet

Botuar më 07/07/2020
1.900,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2013 | 15.800 Euro

70.000 km, e ardhur nga zvicra ne nentor 2019, ne gjendje perfekte. dokumenta te rregullta deri ne nentor 2020, diesel, kambio automatike, full opsion

Botuar më 07/07/2020
15.800,00 euro

Volkswagen Caddy Max

Engine: 1.6 diesel, import tax (customs duty/tax) is not payed,all interested should send their offer at:, Manual Gearbox - 5 Doors, Purchased brand new in 2012 > Today: 75.000 Km, No problems > Well maintained, Model: 2012, Colour: Silver

Botuar më 07/07/2020

Alfa romeo 146

viti i prodhimit 2000 | 1.500 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, radio me usb, me dokumeta te rregullta, te sapo paguara per 1 vit. Ne gjendje te mire xhenerike dhe elektrike. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 07/07/2020
1.500,00 euro

Volkswagen Multivan

Full options, import tax (customs duty/tax) is not payed, all interested should send their offer at:, Automatic Gearbox - 5 Doors, Purchased brand new in 2012 > Today: 46.000 Km, No problems > Well maintained, Model: 2012, Colour: Blue, Engine: 2.0 Diesel, New tires,

Botuar më 07/07/2020

Mercedez benz E CLASS

viti i prodhimit 2003 | 4.200 Euro

230.000 km, kambio: manuale, ngjyra: bezhe, sedilje elektrike, cdo sherbim i bere ne kohen e duhur, navigator i madh, sensor shiu, sensor drite, limitator shpejtesie, tempomat, drita xenon, e gatshme per cdo lloj prove, letra te paguara deri ne shtator 2020

Botuar më 06/07/2020
4.200,00 euro
)