Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen CADDY

viti i prodhimit 2007 | 3.800 Euro

450.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 2 vende, ngjyra: bardhe, makina ka te gjitha sherbimet periodike, taksat, siguracionin dhe kolaudimin. gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike. cmimi i diskutueshem. gati per pune !, 2007, 1.9 Nafte

Botuar më 21/05/2018
3.800,00 euro

Volkswagen Golf Plus

viti i prodhimit 2007 | 6.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, siguracion dhe taksa te paguara deri ne shkurt 2019, shitet makine

Botuar më 21/05/2018
6.000,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2007 | 5.000 Euro

66.750 km, kambio: automatike, 66 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: boje qielli, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, shitet

Botuar më 21/05/2018
5.000,00 euro

Mercedez benz C-Class

viti i prodhimit 2003 | 3.500 Euro

Kambio: automatike, 270 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: metalike, sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Shume e mirembajtur

Botuar më 21/05/2018
3.500,00 euro

Citroen C3

viti i prodhimit 2005 | 4.000 Euro

Te paguara per 1 vit, shitet makine ngjyre e zeze, e sapo ardhur nga Italia. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/05/2018
4.000,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 2000 | 2.000 Euro

1.9 cc, nafte, kondicioner, ne gjendje te mire motorrike. 4 airbag, me portobagazh. Me dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2018

Botuar më 21/05/2018
2.000,00 euro

Ford Fusion

30.000 Leke

Taksi, jepet me qera. Me vend Parkimi

Botuar më 21/05/2018
30.000 leke

Skoda Fabia,

viti i prodhimit 2001 | 1.500 Euro

1.4 cc, benzine, dokumenta te paguara deri ne 2019, kondicioner, airbag, abs

Botuar më 21/05/2018
1.500,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 2002 | 2.800 Euro

132.000 km, kambio: automatike, 1.6 cc, benzine, 2 dyer, 5 vende, ngjyra: metalixato, sistem dvd, airbag per shoferin, shitet makine me dokumenta

Botuar më 20/05/2018
2.800,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2004 | 2.200 Euro

194.000 km, kambio: automatike, 1.7 cc, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta. shitet per arsye emigracioni, shitet

Botuar më 19/05/2018
2.200,00 euro