Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Land rover Discovery

viti i prodhimit 2000 | 5.000 Euro

178.000 km, kambio: automatike, 2.5 cc, nafte, ngjyra: ngjyre jeshile, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 20/07/2018
5.000,00 euro

Renault Twingo

viti i prodhimit 2001 | 150.000 Leke

Kambio: manuale, benzine, ngjyra: gri metalixato, xhama elektrik, xham lart, kondicioner, shitet makine me dokumenta deri ne 2019 te paguara

Botuar më 20/07/2018
150.000 leke

Toyota Yariss

viti i prodhimit 2007 | 4.500 Euro

Benzine, shitet makine me dokumenta

Botuar më 20/07/2018
4.500,00 euro

Opel Antara

viti i prodhimit 2008 | 7.500 Euro

120.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, ngjyra: e zeze, dokumenta te rregullta, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, shitet

Botuar më 20/07/2018
7.500,00 euro

Citroen C3

viti i prodhimit 2005 | 4.000 Euro

Te paguara per 1 vit, shitet makine ngjyre e zeze, e sapo ardhur nga Italia. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 20/07/2018
4.000,00 euro

Opel astra

viti i prodhimit 2007 | 450.000 Leke

160.000 km, kambio: automatike, 1.7 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 20/07/2018
450.000 leke

Mercedez benz E 200 CDI

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

Nafte, ngjyra krem, e pershtatshme per taksi, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Botuar më 19/07/2018
4.500,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2005 | 3.000 Euro

145.000 km, kambio: automatike, 1.400 cc, benzine, 4 dyer, sistem dvd, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Në gjendje shumë të mirë, Shitet për arsye emigrimi.

Botuar më 19/07/2018
3.000,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2005 | 2.800 Euro

Kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, ngjyra: e zeze, Me dogane

Botuar më 19/07/2018
2.800,00 euro

Ford Fusion

viti i prodhimit 2006 | 3.700 Euro

Kambio: manuale, 1.600 cc, nafte, ngjyra: e zeze, Me dogane

Botuar më 19/07/2018
3.700,00 euro