Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen New Beetle

viti i prodhimit 2006 | 5.300 Euro

90.000 km, kambio: automatike, e verdhe, sedile lekure, e ardhur nga amerika. taksa te paguara deri ne 2019, e paperdorur qe ne 2015, nafte, 3 porta

Botuar më 20/06/2018
5.300,00 euro

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2008 | 6.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: krem, full option, me letra te rregullta, motorr 200

Botuar më 20/06/2018
6.000,00 euro

Volkswagen Polo

3.500 Euro

Tek dere., 1.4 nafte, e sapo ardhur

Botuar më 20/06/2018
3.500,00 euro

Volkswagen TOUAREG, fuoristrade

viti i prodhimit 2009 | 36.000 Euro

30.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 6 vende, ngjyra: blu metalizato, blere ne dyqanin e vw. kembehet me ap. ne tirane, shitet makine

Botuar më 20/06/2018
36.000,00 euro

Mercedez benz 190

170.000 Leke

Gaz + benzine, ngjyra: ngjyre gri, dokumentat e rregullta per 1 vit, xhamat elektrik, me kondicioner, ekonomik,

Botuar më 20/06/2018
170.000 leke

Ford Focus

viti i prodhimit 2002 | 1.800 Euro

Kambio: manuale, 1.8 cc, nafte, me klima, me dokumenta te rregullta

Botuar më 20/06/2018
1.800,00 euro

Kia Sport Tage

viti i prodhimit 2005 | 5.800 Euro

Kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, 4 goma te reja, e sapo Targuar

Botuar më 20/06/2018
5.800,00 euro

Renault Megane

viti i prodhimit 03 | 1.400 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 5 dyer, shitet makine

Botuar më 20/06/2018
1.400,00 euro

Volkswagen Turan Ne gjendje te shkelqyer

viti i prodhimit 2007 | 6.500 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri, motor 1.9, vende 6+1, shitet makine me dokuemnta te rregullta

Botuar më 20/06/2018
6.500,00 euro

Ford focus

viti i prodhimit 1999 | 150.000 Leke

153.850 km, kambio: manuale, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, ford focus ghia1.6 benzinë motor zetec, Automjeti ne Shqipëri ka pas vetem nje pronar (une) nga 2008 55000 km te bera. Makina eshte super e mirmbajtur dhe e paster nga ana estetike dhe xhenerike

Botuar më 19/06/2018
150.000 leke