Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Jepen makina me qera te llojeve te ndryshme.

Qera ditore duke filluar 20 euro

Botuar më 17/08/2018

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 17/08/2018

Mercedez benz A Class (Avangard)

viti i prodhimit 2001 | 2.000 Euro

1.7 cc, nafte, ngjyra: blu, tavan i hapur, full Option. Dokumenta te rregullta per 1 vit

Botuar më 21/08/2018
2.000,00 euro

Volkswagen Sharan

viti i prodhimit 2003 | 4.999 Euro

175.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: gri e hapur, esp, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, i pajisur me baule (235l) mbi tavan, në gjëndje të mirë mekanike

Botuar më 21/08/2018
4.999,00 euro

Mercedez benz 240D

viti i prodhimit 1982 | 1.100 Euro

260.000 km, kambio: manuale, 2.400 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e hapur, timon hidraulik, gome rezerve, tavan i hapur, motori i bërë i ri para tre vjetësh. pjesët rezervë përfshijnë kambio, pompë frenash, rripa transmisioni, e shumë të tjera., Vetura më e fortë në botë ! Mbajtur në Shqipëri me kujdes nga shofer profesionist. Motor i shkëlqyer. Shitet me gjithë pjesë këmbimi dhe dy rrota komplet rezervë. Siguracion dhe Kolaudim, të paguar.

Botuar më 21/08/2018
1.100,00 euro

Hyundai Lantra 1.6 Nafte

viti i prodhimit 1999 | 1.100 Euro

190.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, radio me usb, Taksa dhe siguracion te prera deri ne mars 2019

Botuar më 21/08/2018
1.100,00 euro

Opel astra

viti i prodhimit 2007 | 450.000 Leke

160.000 km, kambio: automatike, 1.7 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 21/08/2018
450.000 leke

Fiat Lancia Cappa

viti i prodhimit 1999 | 1.300 Euro

E regjistruar me leje qarkullimi, ne gjendje te mire teknike. taksa te paguara ne momentin e shitblerjes, 2000 benzine +gaz, siguracion i paguar deri ne Tetor 2018

Botuar më 20/08/2018
1.300,00 euro

Mercedez benz 190

viti i prodhimit 1986 | 110.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: e jeshile, ne gjendje shume te mire pune, pompa e ujit dhe bateria jane te reja, dokumenta te paguara per 1 vit, siguracion, kolaudim dhe taksa.

Botuar më 20/08/2018
110.000 leke

Seat Cordoba

viti i prodhimit 2006 | 3.100 Euro

62.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, ne gjendje shume te mire dhe te mbajtur, konsumi mesatar 5l/100km, taksat siguracion te paguar deri ne 2019, Shitet

Botuar më 20/08/2018
3.100,00 euro

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2003 | 3.500 Euro

350.000 km, kambio: automatike, 200 cc, nafte, ngjyra: bezh, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 20/08/2018
3.500,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 2003 | 2.100 Euro

5 porta, motorri 1.6 benzine, me dokumenta te rregullta, me targa.

Botuar më 20/08/2018
2.100,00 euro