Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Mazda RX-8

viti i prodhimit 2006 |

85.000 km, kambio: manuale, ngjyra: e zeze metalizato, abs, antifurt, kondiconer, me ...

Botuar më 23/05/2019

Mercedez benz 270

viti i prodhimit 2004 | 4.500 Euro

212.000 km, kambio: automatike, 2.700 cc, nafte, ngjyra: e zeze, Sherbime dhe dokumenta te sapo bera. Shitet per arsye emigracioni

Botuar më 26/05/2019
4.500,00 euro

Volkswagen golf 7

viti i prodhimit 2016 | 17.600 Euro

10.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, 05 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, me nje vit garanci nga fabrika , me letra te paguara, shitet makine

Botuar më 25/05/2019
17.600,00 euro

Fiat Punto

viti i prodhimit 1997 | 70.000 Leke

Kondicioner, kambio manuale, dokumenta te rregullta deri ne 2020, 160.000km. ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. shitet per arsye emigrimi, 1.2 benizne

Botuar më 25/05/2019
70.000 leke

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 1997 | 130.000 Leke

Kambio: manuale, ngjyra: vishnje/kuqe, ne gjendje te mire, taksa dhe siguracion i paguar deri ne janar 2020, 1.4cc benzine, 5 dyer, 5 vende

Botuar më 25/05/2019
130.000 leke

Ford GALAXY

viti i prodhimit 2002 | 2.200 Euro

Shitet makine me targa dhe dokumenta te paguara

Botuar më 25/05/2019
2.200,00 euro

Opel Astra, 1.4

viti i prodhimit 1999 | 1.700 Euro

196.250 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: bojeqielli, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, pasqyra elektrike, radio me usb, Kolaudim deri ne Dhjetor 2019.

Botuar më 25/05/2019
1.700,00 euro

Ford Fokus

viti i prodhimit 2008 | 2.900 Euro

120.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, xhama elektrik, gome te reja . ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, full option

Botuar më 25/05/2019
2.900,00 euro

Opel Astra

viti i prodhimit 2002 | 2.200 Euro

Kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, ngjyra: gri, full option

Botuar më 25/05/2019
2.200,00 euro

Mercedez benz Cdi 220

viti i prodhimit 1990 | 2.300 Euro

260 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, full option

Botuar më 24/05/2019
2.300,00 euro

Opel Astra

viti i prodhimit 2005 | 3.220 Euro

235.000 km, kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, kondicioner, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, super ekonomike, 4.5lt/100km extra urban, 6,2lt/100km qytet, sherimet e sapo bera, vaj filtra, xhenerike, letra deri ne tetor 2019, ne gjendje shume te mire

Botuar më 24/05/2019
3.220,00 euro