Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Nissan FUORISTRADE NISAN KASHKAI,

viti i prodhimit 2008 | 8.500 Euro

1.100.000 km, 1.5 cc, nafte, targa Italiane, i sapo ardhur, ngjyre gri, full option. Ne gjendje shume te mire pune (i papunuar ne Shqiperi)

Botuar më 16/08/2018
8.500,00 euro

Audi A4,

viti i prodhimit 2003 | 3.500 Euro

1.9 cc, nafte, ngjyra: blu, ne gjendje shume te mire pune, 5 goma te reja, taksa te paguara per 1 vit, shitet per arsye mosperdorimi, i sapo ardhur nga Gjermania,

Botuar më 16/08/2018
3.500,00 euro

Renault Megan Schenic

viti i prodhimit 2001 | 1.700 Euro

188.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/08/2018
1.700,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 16/08/2018

Ford Focus C-Max

viti i prodhimit 2004 | 3.200 Euro

250.000 km, kambio: manuale, 1.993 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, gome rezerve, e blere ne zvicer, 1 vit e perdorur ne shqiperi. gati per cdo prove. gati per cdo prove, shitet

Botuar më 15/08/2018
3.200,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 1999 | 300.000 Leke

220.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, me dokumenta te rregullta. ne gjendje te mire pune, shitet

Botuar më 15/08/2018
300.000 leke

Toyota Corolla Verso

viti i prodhimit 2004 | 6.100 Euro

163.000 km, nafte, makine per familje, me dy karrige qe hapen dhe mbyllen, shitet makine me nje vit garanci nga shitesi

Botuar më 15/08/2018
6.100,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2001 | 1.500 Euro

Kambio: manuale, 1.8 cc, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, shitet

Botuar më 15/08/2018
1.500,00 euro

Kia Carnival

viti i prodhimit 2006 | 8.500 Euro

94.000 km, kambio: automatike, 2.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, ngjyra: gri, sistem dvd, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, tavan i hapur, super full, abs, esp, klima tronic bizone,, ABS, ESP, Klima Tronic Bizone, leva e marshit e veshur me lekure, kompjuter ne bord, dyert e mbrapme me shine elektronike tip Cryesler

Botuar më 15/08/2018
8.500,00 euro

Mercedez benz 4-feneresh,

viti i prodhimit 2001 | 2.800 Euro

Kambio: manuale, klasic, dokumenta te paguara deri ne 8/11/2018. Çmimi

Botuar më 14/08/2018
2.800,00 euro