Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar më 16/05/2019

Bmw e papunuar ne Shqiperi (me 5.000km),

viti i prodhimit 2016 | 3.500.000 Leke

200 cc, benzine, ngjyre blu, full option. Dokumenta te rregullta.

Botuar më 19/05/2019
3.500.000 leke

Smart smart forfour

viti i prodhimit 2005 | 2.700 Euro

166.000 km, kambio: automatike, nafte, me 4 dyer

Botuar më 18/05/2019
2.700,00 euro

Nissan Juke

viti i prodhimit 2011 | 9.500 Euro

93.000 km, kambio: manuale, 1.600 cc, benzine, ngjyra: e zeze, Me letra te rregullta

Botuar më 18/05/2019
9.500,00 euro

Range Rover 3000 nafte

38.000 Euro

128.000 km, kambio: automatike, ngjyra: blu, fundi I 2013, full opsion, tapiceri pana, tavan panoramik, te gjitha sherbimet e kryera tek Range Rover Tirana me fatura

Botuar më 18/05/2019
38.000,00 euro

Audi A6

viti i prodhimit 2010 | 11.500 Euro

179.000 km, kambio: automatike, 170 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e erret, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, gjendje perfekte me dokumenta te rregullta te sapo paguara, full option

Botuar më 17/05/2019
11.500,00 euro

Mercedez benz CDI 220

1.950 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 99, automat, gri, baxha xhami, kondicioner, ajerbek, abs, disqe alumini, taksa dhe siguracione te sapo bera, portobagazh

Botuar më 17/05/2019
1.950,00 euro

Volkswagen GOlf 4

viti i prodhimit 99 | 1.950 Euro

Dsqe alumini, taksa dhe siguracion te sapo prera per nje vit, manuale., nafte 1.9 me I te kuqe, 4 xhama elektrik, gri e erret, kondicioner, ajerbek, abs, 4 porta,

Botuar më 17/05/2019
1.950,00 euro

Audi A 3

1.850 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 98, nafte 1.9 me I te kuqe, klima, ajerbek, abs, 3 porta, I modifikuar sport, me impiant muzike, disqe 17 sport, celes me pult, e zeze, taksa dhe siguracion deri ne nentor 2019

Botuar më 17/05/2019
1.850,00 euro

Mercedez benz C Class

1.650 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 96, nafte 220, manual, e zeze, diqe alumini, kondicioner ajerbeg, abs, taksa dhe siguracion te prera deri ne 20 shkurt 2020

Botuar më 17/05/2019
1.650,00 euro

Ford Galaxy

viti i prodhimit 2002 | 2.700 Euro

Kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, ngjyra: blu, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 17/05/2019
2.700,00 euro