Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE PERDORURA TE MODELEVE TE NDRYSHME! ME OSE PA DOGANE, NE GJENDJE PUNE OSE JO!!

OFROJME ÇMIME ME TE MIRA NE TREG. LIKUJDIMI BEHET KESH NE DORE. NA DERGONI NE WhatsA...

Botuar më 28/07/2021

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2006 | 4.700 Euro

201.620 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: ngjyra e zeze, baxha, OKAZION, Shitet Golf 5Automat - NaftViti 2006 2.0Letrat deri ne Korrik 2022BaxhaNavi, USB, Aux, DVDKM origjinale 201620Me kamer dhe sensor parkimiSensor shiu, Xhama Elektrik.Çmimi 4,700 € shum pak i diskutueshëm.

Botuar më 30/07/2021
4.700,00 euro

Nissan Qashqai

viti i prodhimit 2008 | 6.990 Euro

185.230 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gold, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, goma te reja viti 2020, Nissan Qashqai Motorr 2000cc Diesel. Kambio Automatike. 4×4 sipas deshires. Klima automatike. ESP. ABS. Bluetooth. CD-Player. Tapiceri lekure. Xhama te zinj. Sensore parkimi. Cruise control. Komanda ne timon. Timon i levizshem sipas deshires. Drita xenon. Sensore dritash. Sensore shiu. Drita automat. Drita mjergulle. Xhama Elektrik. Tavan panoramik. Disqe alumini.

Botuar më 29/07/2021
6.990,00 euro

Audi A 4

viti i prodhimit 2002 | 2.800 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: e zeze, sistem dvd, kondicioner, ngrohje sediljesh, gome rezerve, disqe alumini, xhama te zinj, Okazion! Shitet makine me dokumenta deri ne dhjetor

Botuar më 29/07/2021
2.800,00 euro

Audi Shitet Audi A6 Avant 3.0 TDI QUATTRO

viti i prodhimit 2012 | 14.500 Euro

212.000 km, kambio: automatike, 3 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri(metalizato), sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, makina eshte avant,full option!, Shitet Audi A6 Avant 3.0 TDI QUATTROJo Taks Lluksi.Makina eshte shum e paster si nga brenda ashtu dhe nga jasht.Xhama te zi si para ashtu dhe pas me dokumenta per 5 vjet deri ne 2026.Ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe xhenerike. Mund ta kontrrolloni ku te deshironi.Targa Shqiptare,Taksa dhe Siguracion i paguar deri me korrik 2022.

Botuar më 29/07/2021
14.500,00 euro

Toyota Prius Hybrids

viti i prodhimit 2012 | 9.000 Euro

Kambio: automatike, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, disqe alumini, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, grri e erret

Botuar më 29/07/2021
9.000,00 euro

Opel corsa

viti i prodhimit 1997 | 130.000 Leke

Kambio: manuale, me dokumenta, shitet makine

Botuar më 28/07/2021
130.000 leke

Audi A3,

viti i prodhimit 2005 | 3.300 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ngjyra: e zeze, 4 dyer, dokumenta te rregullta, ne gjendje perfekte.

Botuar më 28/07/2021
3.300,00 euro

Renault Clio

viti i prodhimit 2008 | 2.200 Euro

1.6 cc, nafte, ngjyra: gri, dokumenta te paguara. Ne gjendje te mire pune

Botuar më 28/07/2021
2.200,00 euro

Peugeot 307

viti i prodhimit 2008 | 3.300 Euro

110.000 km, kambio: automatike, 1.600 cc, gaz + benzine, ngjyra: e kuqe, Ne gjendje shume te mire

Botuar më 28/07/2021
3.300,00 euro

Peugeot 206

viti i prodhimit 2010 | 4.200 Euro

70.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, nafte, ngjyra: e kuqe, perdorur vetem nga nje person, ne gjendje shume te mire, Me letra te rregullta

Botuar më 28/07/2021
4.200,00 euro
)