Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz E 270 Cdi

viti i prodhimit 2000 | 2.700 Euro

Kambio: manuale, nafte, Taksa te paguara deri ne korrik 2020, ndodhet ne Lezhe.

Botuar më 21/11/2019
2.700,00 euro

Peugeot 308

viti i prodhimit 2010 | 5.300 Euro

109.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem dvd, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Motorr 1.6 HDI Nafte shume ekonomike. Konsumi i kombinuar 5L/100KM . E blere ne Koncesionare Peugeot me 0 KM , me libere sherbimesh, te kryera te gjitha ne koncesionare. Me Ekrane 7 inch, Kamera e pasme parkimi, disqe alumin 16 inch

Botuar më 21/11/2019
5.300,00 euro

Ford FIESTA

viti i prodhimit 2008 | 2.500 Euro

130.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: kuqe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorike, me dogan te paguar gati per targa

Botuar më 20/11/2019
2.500,00 euro

Bmw x5

viti i prodhimit 2002 | 4.900 Euro

210.000 km, kambio: automatike, 3.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, dokumenta te paguara deri ne 06.2020. Full opsion,look i 2005,me bagazhier cd.dhe me kuti bagazhi mbi cati origjinale e Bmw.(valixhe, per ski dhe rroba )

Botuar më 19/11/2019
4.900,00 euro

Volkswagen Sharan

viti i prodhimit 1999 | 2.100 Euro

350.000 km, kambio: automatike, 1.99 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, Ne gjendje te mire , me kolaudim dhe taksa te paguara deri ne 14 tetor 2020

Botuar më 19/11/2019
2.100,00 euro

Mercedez benz 220

viti i prodhimit 2002 | 5.200 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: gri, full option, me letra te rregullta

Botuar më 19/11/2019
5.200,00 euro

Opel corsa 1.2 benzin & gaz

viti i prodhimit 2007 | 4.700 Euro

87.000 km, kambio: manuale, 1.200 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, Inpjanti i gazit i sapo vene STAG me 3 vjet garanci Gomat te 4 te reja

Botuar më 19/11/2019
4.700,00 euro

Citroen C3

viti i prodhimit 2003 | 220.000 Leke

110.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: bojeqielli, dritare elektrike, airbag per shoferin, kondicioner, kontroll shpejtesie, gome rezerve, mbyllje elektrike, me dokumenta te paguara

Botuar më 19/11/2019
220.000 leke

Mercedez benz 220 C CLASS AVANTGARDE

viti i prodhimit 2004 | 4.499 Euro

280.000 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, (km i ka te vetat) full option, ka opsione clasik ose sport, motorri versioni i ri, e ardhur nga Gjermania me 23.05.2019, e zhdoganuar, me dokumenta deri me 23.05.2020. Ne gjendje shume te mire, me vetem nje pronar ne Gjermani dhe nje pronar ne shqiperi. ka 4 goma dimerore rezerve me disqe.

Botuar më 19/11/2019
4.499,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 2000 | 2.400 Euro

Kambio: manuale, 1.6 cc, gaz + benzine, ngjyra: gri metalixato, sistem dvd, sistem alarmi, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, disqe alumini, pasqyra elektrike, shitet makine me dokumenta

Botuar më 18/11/2019
2.400,00 euro
)