Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Ford Focus

viti i prodhimit 2002 | 1.500 Euro

200.000 km, kambio: manuale, nafte, ngjyra: blu e erret, shitet me dokumenta te rregullta deri ne 2020

Botuar më 17/08/2019
1.500,00 euro

Peugeot 206

viti i prodhimit 2000 | 1.000 Euro

Kambio: automatike, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, me dokumenta te rregullta, Shitet

Botuar më 16/08/2019
1.000,00 euro

Volkswagen POLO

4.300 Euro

Prodhuar ne mars 2010, Diesel 1600, me pese dyer, manuale, gri metalixato. Me targa belge, motorrin, baterine, freksionin dhe gomat e reja. Kilometrazhi 166000.

Botuar më 16/08/2019
4.300,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2001 | 150.000 Leke

Ngjyra: e verdhe, kondicioner, sedile lekure, dy sedile te para eme ngrohje, 1.8 nafte

Botuar më 16/08/2019
150.000 leke

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 2000 | 850 Euro

Pa kondicioner, pa dokumenta fare, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., nafte 1.9 motorri sdi, ngjyra blu, 5 porta, disqe alumini

Botuar më 16/08/2019
850,00 euro

Ford Focus

2.150 Euro

Targa te reja. taksa, siguracion, kualidim te sapo prera, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 2007, 1.8 nafte, ngjyra gri e erret, portobagazh, kondicioner, ajerbeg, abs, disqe alumini, celes me pult

Botuar më 16/08/2019
2.150,00 euro

Mercedez benz 250

750 Euro

Naft 2.5, e bardhe, viti 88, manuale, 2 xhamat e pare elektrik, baxha, targa te reja, taksa dhe kualidim deri ne fillim te Tetor 2019, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

Botuar më 16/08/2019
750,00 euro

Suzuki Grand Vitara

viti i prodhimit 2007 | 5.700 Euro

160.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, radio me usb, me letra te paguara per 1 vit deri ne maj te 2020, shitet makine

Botuar më 16/08/2019
5.700,00 euro

Opel Meriva

viti i prodhimit 2004 | 1.700 Euro

123.000 km, kambio: automatike, 1.6 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Makina ne gjendje te mire motorike dhe gjenerika. Pompa e benzines e re, radiatori i ri, gomat ne gjendje te mire.

Botuar më 16/08/2019
1.700,00 euro

Citroen C3,

viti i prodhimit 2007 | 2.700 Euro

135.000 km, kambio: automatike, 1.4 TPL, kolaudimi i kryer ne Korrik te 2019, te gjitha serviset e kryera tek Citroeni.

Botuar më 15/08/2019
2.700,00 euro