Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mitsubishi Pajero

viti i prodhimit 2001 | 3.550 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, 4x4
Mitsubishi pajero, viti i prodhimit 2001, 3.550 euro i diskutueshem
Taksa dhe siguracione te paguara deri ne korrik 2019, ne gjendje shume te mire.
Përshkrim

Taksa dhe siguracione te paguara deri ne korrik 2019, ne gjendje shume te mire., nafte 2.5, kondicioner, ajerbek, abs, 4 xhama elektrike, mbyllje qendrore, xhama te zinj original, 5 porta 4x4.

3.550,00 euro

Botuar më 11/01/2019

Telefon