Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen PASSAT CC

viti i prodhimit 2010 | 9.000 Euro

Kambio: automatike, 2.000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, ngjyra: e bardhe, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet Passat CC. VITI 2010. Makina eshte ne super gjendje

Botuar më 22/01/2021
9.000,00 euro

Mercedez benz 350

7.500 Euro

Kambio: automatike, 3.2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Mercedes benz 350 benzine. Vp 2007. Letrat e paguara der ne nentor 2021. Ne gjendie shum te mir.

Botuar më 22/01/2021
7.500,00 euro

Audi a8 (Audi Lane Assist Lexon vijat e bardha)

21.800 Euro

Klima digitale me 4 zona;sound bose+ mp3,memory card, cd;sensore dritash+ shiu+gomash;kamera 360 grade;night vision (projekton rruges gjate nates);letra te paguara der, Makine ka 203.000 Km origjinale te verifikueshme ,eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike.Opsionet qe disponon: Start / Stop ,Keyless Go; Fikje Ndezje auto ne trafi; Kamer parkimi+ sensore para/mbrapa;Timoni me ngrohje+ dridhje kur nderron korsine;Xhama triplex+Perde me panel;Fener Mattrix Full Led;Distronic Frenon dhe ruan distancen vet;Marsha ne timon F1;Dyert me thithje + bagazh

Botuar më 21/01/2021
21.800,00 euro

Ford Fiesta

100.000 Leke

1.2 benzine, dokumenta te rregulta, ne gjednje te mire teknike dhe xhenerike., viti 2000

Botuar më 21/01/2021
100.000 leke

Mercedez benz C Class W205 C 220d BLUETEC

viti i prodhimit 2019 | 36.000 Euro

2.990 km, kambio: automatike, 2.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: seria amg (nga fabrika) +15 hp k&n-air filter-kambio automatike,tiptronic 9g tronicmarshet ne timon f1,system eco comfort sport and sport (individual),distronic,radar,distance, sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, pasqyra elektrike dhe anti verbuese + me komandim elektrik dhe rezistence + xhama pasqyre fotochromatic dhe mbyllje automatikekamera parkimi fullview 360°fenere me bi-xenon origj, EURO 6

Botuar më 20/01/2021
36.000,00 euro

Mercedez benz A180d W177 FULL OPSIONAL

29.000 Euro

Ngjyra: makine showroom !!!makina e perdorur nga vete mercedes benz ne france si test drive , ne gjemdje perfekte dhe unike ne opsine!, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, AMG DESIGNO PACKAGE,VITI 12/2018 MODEL 2019 EURO 6 25.000 KM Origjinale !!Seria AMG (nga fabrika) Kambio AUTOMATIKE-TIPTRONIC 9G TRONICMARSHET NE TIMON F1 SYSTEM ECO COMFORT SPORT AND SPORT +(individual) DISTRONIC RADAR DISTANCE DISPLAY SPEED LIMIT ASSIST(LEXON TABELAT E RRUGES)LANE KEEP ASSIST ( MAKINA QENDRON BRENDA KORSISE, TRONDIT TIMONIN)ATTENTION ASSIST

Botuar më 20/01/2021
29.000,00 euro

Volkswagen VOLKSWAGEN UP! 1.0 MPI INDIVIDUAL

7.500 Euro

Ngjyra: tapiceri 'sport line edition' + timon 'gt' fabrike,klima me 2 zonasensore,shiu&sensore,drite,xhamat ezi,mbrapa,dhe,fotochromatic para (per te mbrojtur ambientin brenda makines, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, FULL OPSIONAL DESIGNOViti i prodhimit 2015 (FACELIFT)65000 KM ORIGJINALEKambio Automatike + TronicAuto HoldPilot Automatik (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)NaviFabrike (Garmin) Touch ScreenBLUETOOTH - SD CARD - AUX - CD ROM - RADIO FM/AM - USBSISTEM AUDIO (dynaudio authentic fidelity)Tapiceri 'SPORT LINE EDITION' + Timon 'GT' FABRIKE

Botuar më 20/01/2021
7.500,00 euro

Volkswagen Shitet Volkswagen Touran ComfortLine (SOUND) TSI 7 Vende FULL OPTION!!

16.500 Euro

Ngjyra: viti i prodhimit 2017,motorri 1.2 tsi,km 50.000,touch screen(ekrani i madh) / navi / aux / bluetooth / usb,bagazhier me 6 cd,kamera parkimi + sensore parkimi 360*,start and stop, Distronic (Ruan distancen nga mjeti perpara),Klima Tronic me 2 zona individuale (Kontroll i temperatures dhe nga pasagjeret pas),Goma te reja / Disqe sportive nga fabrika,Xhama te zinj / Origjinale,Pasqyra elektrike+me Palosje me Buton+Rezistence,Feneret Inteligent Light (Blind Spot Support sipas levizjes se timonit)Sensor Drite, shiu, presioni,Kompiuter Bordi,Drita Posht Pasqyre(Welcome Lights),

Botuar më 20/01/2021
16.500,00 euro

Volkswagen OKAZION!! Volkswagen Golf 7 SportVan (Look 2020)

viti i prodhimit 2014 | 15.500 Euro

83.000 km, ngjyra: panoramic roof (tavan xhami),touch screen / navi / aux / bluetooth / usb,kamera parkimi + sensore parkimi 360*,start and stop engine,key less go (ndizet me celes ne xhep),, komanda ne timon,f1 (ndrrim i marsheve ne timon ),kamio automatik 7g dsg,pilot automatik,line assist (radar qe jep dridhje kur del nga korsia),brake assist,distronic (ruan distance, Kompiuter Bordi,Drita Posht Pasqyre(Welcome Lights),Auto Parking (Parkohet me Buton),Auto Dimming interior mirror (lëviz pasqyra indietro),Passenger Seat Isofix point ( per karrocat e femijeve)Tapiceri Kamosh\Fiber + Tavan Kamosh,EURO 6, dhe opsione te tjera që mund ti shikoni nga afer!!Gjendje perfekte motorike dhe xhenerike,Makina sapo ka ardhur nga Franca me dokumenta te paguara per 1 vit!!

Botuar më 20/01/2021
15.500,00 euro

Ford Fusion

viti i prodhimit 2007 | 2.850 Euro

Kambio: manuale, letra te paguara deri ne 25 dhjetor 2021, shitet per arsye emigrimi, 1.4 benzine + gaz,

Botuar më 19/01/2021
2.850,00 euro
)