Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz OKAZION!! *MODEL MERCEDES ML 350 4MATIK, * LOOK AMG AUTOMATIK, * KAMBIO AUTOMATIK TIP TRONIK, * MOTORR I THJESHTE (BEHET ME GAZ 100%),

viti i prodhimit 2006 | 8.000 Euro

Benzine, * LOOK AMG FABRIKE, *SENSOR SHIU DHE DRITE, * NAVI ME EKRAN TE MADH, * BAGAZHIER ME 6CD, DVD, AUX, KARTE MEMORIE, * PILOT AUTOMATIK, * KOMPJUTER BORDI, * LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH, * KLIMA TRONIC ME 2 ZONA + MBRAPA, * SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE, * SEDILJE ME NGROHJE, * BAXHA XHAMI, * FULL OPTION, MILJE 61.000 (98.000KM), * 4 GOMA TE REJA BRIDGESTONE, * SERVISE TE KRYERA TE MERCEDESI.

Botuar më 05/07/2020
8.000,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2004 | 2.350 Euro

Diqe alumini, taksa, kualidim dhe siguracion i paguar deri ne dhjetor 2020, ne gjendje perfekte., ngjyra blu, benzine 1.4, 2 xhama elektrik, kondicioner, ajerbeg, abs, 3 porta

Botuar më 03/07/2020
2.350,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2003 | 1.950 Euro

7 marshe (manuale). klima, ajerbeg, abs, portobagazh, gri, taksa dhe kolaudim te paguara deri ne qershor 2021. ne gjendje perfekte, nafte 1.9 D dhe I e kuqe, disqe alumini,

Botuar më 03/07/2020
1.950,00 euro

Mercedez benz Rexhina

viti i prodhimit 2002 | 1.950 Euro

Disqe alumini, celes inoksi, taksa, siguracion, kolaudim te paguara deri ne 25 maj 2021, ne gjendje shume te mire motorrike dhe x henerike, nafte 320, automat, kondicioner, ajerbek, abs, blu, sallon meshine, komanda tek dera

Botuar më 03/07/2020
1.950,00 euro

Mercedez benz C Class 203

2.250 Euro

Nafte 200, manuale, ngjyra gri, kondicioner, ajerbek, abs, 4 xhama elektrik, portobagazh, disqe alumini, mbyllje me pult, taksa dhe kualidim deri ne nentor 2020., viti 2002, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

Botuar më 03/07/2020
2.250,00 euro

Bmw X 5

3.550 Euro

Targa te reja, taksa kualidim siguracion te sapo bera., viti 2002, automat 3000 nafte, luk te 2006, ngjyre bojqelli e vecant, ajerbek, abs, xhama elektrk, disqe alumini

Botuar më 03/07/2020
3.550,00 euro

Blej makina te perdorura te cdo lloji per skrap dhe per pjese kembimi,

Si dhe blejme cdo lloj makine me dokumneta te rregullta me cmime te arsyeshem, bejme edhe kembime.

Botuar më 03/07/2020

Volkswagen polo 1.4

viti i prodhimit 2010 | 6.000 Euro

90.000 km, kambio: manuale, benzine, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta ne qershor jane prere, shitet makine

Botuar më 03/07/2020
6.000,00 euro

Volkswagen passat

viti i prodhimit 06 | 5.300 Euro

190.000 km, kambio: automatike, 2.0 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: zeze, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet ose ndrrohet..gjendje shum te mire motorr 2.0 dsg nafte ,motorri me i mire qe ka nxjere vw dsg me 6 marshe.dhe shum ekonomik si makine., Shitet ose nderrohet Passat dsg nafte

Botuar më 02/07/2020
5.300,00 euro

Volkswagen GETA

viti i prodhimit 2009 | 5.500 Euro

225.000 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, ngjyra: ngjyre jeshile, me dokumenta te rregullta, xhama te zinj, shitet

Botuar më 02/07/2020
5.500,00 euro
)