Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Opel Corsa

viti i prodhimit 2007 | 2.600 Euro

75.000 km, kambio: manuale, 1 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjy...

Botuar më 20/01/2020
2.600,00 euro

Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 TDI viti 2006

viti i prodhimit 2006 | 5.400 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 74 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, shitet golf gol 5 plus, Shitet Golf 5 Plus 1.9 viti 09/2006. Sapo jan bere vaj e filtra, jane nderruar ferrota dhe tambure te rinj te katra gomave, eshte bere rrip faze kit (rrip faze kit kontitech germany) letrat i mbarojne pas 11 muajsh. Eshte shum ekonomike 4.1 l/100 km, ngrohje sendilje sensore parkimi etj. Per te tjerat mund ta shifbi me afer. Cmimi 5400 €

Botuar më 23/01/2020
5.400,00 euro

Volkswagen Passat 2,

viti i prodhimit 2013 | 16.000 Euro

53.000 km, nafte, ngjyra: e zeze, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta. I sapo ardhur nga Kanadaja.

Botuar më 23/01/2020
16.000,00 euro

Renault Scenic Monovolum

viti i prodhimit 2002 | 1.890 Euro

241.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, ne gjendje shume te mire mekanike me te gjitha sherbimet e kryera me letra te paguara per 1 vit

Botuar më 23/01/2020
1.890,00 euro

Skoda Fabia

viti i prodhimit 2003 | 2.500 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, ngjyra: gri metalizato, me dogane te pagusr e sapoardhur nga gjermania, shitet

Botuar më 23/01/2020
2.500,00 euro

Ford Fokus

3.900 Euro

99.527 km, kambio: manuale, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, ngjyra: zeze, Automjet motorr 1.4 benzine, i perdorur nga nje perdorues, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, blere i ri tek Ford, me historik liber sherbimesh, perdorur vetem me benzine super 100 , mbajtur gjithmone ne garazhd.

Botuar më 23/01/2020
3.900,00 euro

Opel Corso

viti i prodhimit 1999 | 1.000 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, ngjyra: jeshile, dritare elektrike, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, me letra te rregullta e te paguara deri ne korrik 2020

Botuar më 23/01/2020
1.000,00 euro

Mercedez benz 270 AVANTGARDE, C/Class

viti i prodhimit 2004 | 6.500 Euro

Ngjyra: gri, dokumntacion i rregullt me taksa te paguara vjetore, kolaudimi vjetor ne muajin Maj, sedilje lekure me ngrohje, ne gjendje perfekte.

Botuar më 23/01/2020
6.500,00 euro

Volkswagen TRANSPORTER OSE CARAVELLE

2.500 Euro

Te jete ne gjendje pune, pagesa behet cash, kerkoj te blej makine te vitit 1990, Volkswagen Transporter ose Caravelle

Botuar më 23/01/2020
2.500,00 euro

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2005 | 3.000 Euro

260.000 km, kambio: manuale, 140 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: zeze, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, amortizimi me ajer ne gjendje perfekte, Gjendje shume e mire, motor ekonomik 2,5 Diesel me kambio manuale dhe konsum minimal.

Botuar më 22/01/2020
3.000,00 euro

Mercedez benz c-class

1.600 Euro

Shitet benz c-class,ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike,me taksa te paguara deri ne dhjetor 2020.

Botuar më 22/01/2020
1.600,00 euro
)