Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz ML320 CDI

viti i prodhimit 2008 | 12.000 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, 4x4
Mercedez benz ml320 cdi, viti i prodhimit 2008, 12.000 euro i diskutueshem
21.800 km, nafte, ngjyra: gri metalike
Përshkrim

21.800 km, nafte, ngjyra: gri metalike, Sapo ardhur nga Gjermania dhe sapo targuar km origjinale

12.000,00 euro

Botuar më 11/09/2019

Telefon
Email