Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bmw X5

viti i prodhimit 2007 | 8.500 Euro

3.000 cc, benzine, goma te reja. 24.000km, full opsion., kamera parkimi, sensor para dhe mbrapa, baxha, timon me ngrohje, sedile ngrohje ftohje, mundesi per tu ber 100% me gaz,

Botuar më 14/07/2020
8.500,00 euro

Renault

viti i prodhimit 2008 |

Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike te gjitha sherbimet te bera eshte perdorur vetem 1 vit ne shqiperi dhe ka 144.000 km pervec disa gervishtjeve te vogla ne pjesen e perparme. Eshte e rehatshme duke qene eshte e larte dhe ekonomike mund te perdoret si ne gaz ashtu edhe me benzin dhe vecmas. Shitet per arsye mosperdorimi .

Botuar më 14/07/2020

Mercedez benz Benz 211 E 220 CDI,

4.650 Euro

270.000 km, viti fund 2003, ngjyre gri, dokumenta te paguara deri ne 2021. Ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 14/07/2020
4.650,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2001 | 1.000 Euro

Kambio: manuale, gaz + benzine, me dokumenta te rregullta

Botuar më 14/07/2020
1.000,00 euro

Mercedez benz class

35.000 Leke

Perdoret si taxi, me dokumenta te paguara, jepet me qera ose shitet

Botuar më 14/07/2020
35.000 leke

Mercedez benz A Class,

viti i prodhimit 2002 | 2.300 Euro

Kambio: automatike, 1.7 cc, nafte, ngjyra: gri, xhama dhe dritare elektrike, dokumenta te rregullta deri ne Nentor 2020. Sherbimete kryera, ne gjendje te mire pune.

Botuar më 13/07/2020
2.300,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 2000 | 1.500 Euro

Kambio: manuale, 1.400 cc, benzine, ngjyra: gri metalizato, Me letra te rregullta

Botuar më 13/07/2020
1.500,00 euro

Mercedez benz Evo 280

viti i prodhimit 2007 | 5.800 Euro

280.000 km, kambio: automatike, 2.987 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, okazion okazion, Shitet mercedes benz evo 280 nafte viti 2007 kambio automat. Makina eshte ne gjendje te mire motorrike edhe xhenerike. Disponon serdilje me ngrohje, sensor para sensor mbrapa, xeno bxeno, larse feneresh, sallon gjysem lekure gjysem kamosh, dritat perpara me levizje, letrat te paguara deri ne shkurt te 2021. Çmimi 5800€ . Cel : 0688181811

Botuar më 13/07/2020
5.800,00 euro

Volkswagen Touran

viti i prodhimit 2005 | 3.980 Euro

207.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Makina është në një gjendje shumë të mirë! Janë bërë të gjitha shërbime që nga viti 2005. Rripi i motorit u ndërrua, Turbo të re. Dogana e paguar.

Botuar më 11/07/2020
3.980,00 euro

Nissan Qashqai

viti i prodhimit 2011 | 8.300 Euro

137.000 km, pasqyra me palosje, kamer dhe sensore parkimi, disqe cerkin lega 18", goma 80%, dy celesa, ne gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, e sapoardhur., (model 2012), manual, 1.5 nafte, ngjyre e bardhe-shume i bukur, 5 porta, navigator me ekran te madh me komanda ne timon, klima, xhama-pasqyra elektrike, xhama te erret origjinale,

Botuar më 10/07/2020
8.300,00 euro
)