Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz E220CDI ELEGANCE

viti i prodhimit 1998 | 2.400 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Mercedez benz e220cdi elegance, viti i prodhimit 1998, 2.400 euro i diskutueshem
Kambio: manuale, 92 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato
Sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, -gomë rezerve, kriko mekanike, kavo baterie dhe llampa rezerve.-mp3 multifunksionale wireless, me dy karikues celulari.-makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.
Përshkrim

Kambio: manuale, 92 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, -gomë rezerve, kriko mekanike, kavo baterie dhe llampa rezerve.-mp3 multifunksionale wireless, me dy karikues celulari.-makina eshte e gatshme per cdo lloj prove., Shitet Mercedes Benz E200 CDI Elegance, viti 1998. Makina shitet per arsye mosperdorimi.-Gjendje Teknike, Mekanike dhe Motor shume te mire.-Dokumenta te rregullta.-Kolaudimi i makines i vlefshem deri ne Gusht 2020.-Kambio Manuale.-Karburanti: Naftë.-Konsumi i karburanit ne autostrade 6 litra/100km -Kater Airbag.-Baxha Xhami elektrike.-Xhama dhe pasqyra elektrike.

2.400,00 euro

Botuar më 13/08/2019

Telefon
Email