Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw X6

viti i prodhimit 2008 | 17.200 Euro

Me tv, baxha xhami, dokumenta te paguara deri ne tetor 2019, pa taks lluksi., ne gjen...

Botuar më 16/02/2019
17.200,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar më 14/02/2019

Nissan Altima,

viti i prodhimit 2005 | 400.000 Leke

Kambio: automatike, 2.5 cc, benzine, ngjyra: ngjyre gri miu,, dokumenta te rregullta, taksa te paguara deri ne Gusht te 2019, ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 18/02/2019
400.000 leke

Volkswagen Jetta,

viti i prodhimit 2007 | 4.700 Euro

216.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, taksa dhe siguracion i paguar (kasko) deri ne Korrik 2019. Disqe GTI, turiri GTI, susta sportive, kasetofoni i Jettes se 2012 me cv mp3.

Botuar më 18/02/2019
4.700,00 euro

Bmw X6

viti i prodhimit 2008 | 17.200 Euro

Me tv, baxha xhami, dokumenta te paguara deri ne tetor 2019, pa taks lluksi., ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike, 185.000km, automatike, motor 3000 nafte (3.5 bi turbo) servise te sapo kryera, goma 80%

Botuar më 16/02/2019
17.200,00 euro

Bmw 730 D

viti i prodhimit 2007 | 16.000 Euro

167.000 km, kambio: automatike, ngjyra: e zeze, full option, me dokumenta, shitet makine

Botuar më 15/02/2019
16.000,00 euro

Citroen C4

viti i prodhimit 2005 | 3.500 Euro

133 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, me letra te paguara deri ne nentor 2018. kontaktoni ne viber, ose ne mesanger., Shitet makine

Botuar më 15/02/2019
3.500,00 euro

Mitsubishi Pajero

viti i prodhimit 2005 | 6.000 Euro

Kambio: manuale, 2.500 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e erret, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, taksat jane te paguara, shitet makine

Botuar më 15/02/2019
6.000,00 euro

Suzuki grand vitara

viti i prodhimit 2007 | 5.500 Euro

150 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet per arsye mos perdorimi targa kualidim dhe siguracion per 1 vit vaj filtra te ndruara tani 4x4, shitet makine

Botuar më 15/02/2019
5.500,00 euro

Mercedez benz E class

viti i prodhimit 2000 | 2.700 Euro

236.000 km, kambio: manuale, 2.2 cc, nafte, shitet

Botuar më 15/02/2019
2.700,00 euro

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2000 | 3.000 Euro

240.000 km, ngjyra: gri, CDI, ne gjendje te mire teknike

Botuar më 15/02/2019
3.000,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 1997 | 180.000 Leke

Kambio: manuale, ngjyra: vishnje/kuqe, ne gjendje te mire, taksa dhe siguracion i paguar deri ne janar 2020, 1.4cc benzine, 5 dyer, 5 vende

Botuar më 15/02/2019
180.000 leke