Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz CLS

11.700 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Mercedez benz cls, 11.700 euro i diskutueshem
2006, 240.000 km origjinale, motorr 350 benzine full optional. liber servisi+ faturat e servisit, kroskot druri, tapiceri lekure shume e paster
Përshkrim

2006, 240.000 km origjinale, motorr 350 benzine full optional. liber servisi+ faturat e servisit, kroskot druri, tapiceri lekure shume e paster, serdilje elektrike, ngrohje sediljesh, navigator, bagazhier, DVD, pasqyra me palosje, komanda ne Timon, marshe ne Timon F1, Fenere Xenon me lupa, Fenere anti-mjegull, sensore parkimi, sensore shiu. Goma te reja, disqe AMG. Me te gjitha dokumentat te paguara deri ne Shtator 2019. Gjendje motorrike dhe vizuale perfekte

11.700,00 euro

Botuar më 12/01/2019

Telefon