Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Ford Mondeo

viti i prodhimit 2006 | 2.300 Euro

Kambio: automatike, 200 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, tavan i hapur, shitet për arsye emigrimi, Automat

Botuar më 16/01/2022
2.300,00 euro

Opel Signum

viti i prodhimit 2004 | 2.200 Euro

170.000 km, kambio: manuale, 2.2 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, ?Okazion?Shitet Opel Signum?? Viti i prodhimit :2004?? Forca motorrike :2.2?? Karburanti :benzin-gaz?? Kambio :manual?? Cmimi :2200€ i diskutueshem?? Numri celularit:0696720000?? Vendodhja :Tirane?? Opsionet shtese :?Super gjendje?Nuk eshte portobagazh?Pilot automatik?2.0 benzin gaz,gazi i hedhur ne leje?Sherbimet e bera ne kohe?e gatshme per cdo lloj kontrrolli

Botuar më 16/01/2022
2.200,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2008 | 2.800 Euro

122.000 km, kambio: manuale, 1.242 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, airbag per shoferin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, Shitet ford fiesta 1.2 viti 2008 gas benzine ne gjendje shume te mire si motorrike dhe xhenerike e mbajtur per qef si jasht dhe brenda 122 mij km origjinale per cdo prove gomat 90% pak te perdorura letrat e paguara deri ne shtator 2022 vetem te interesuarit te kontaktojn telefonata serioze

Botuar më 15/01/2022
2.800,00 euro

Citroen 1.4. nafte

viti i prodhimit 2003 | 1.500 Euro

Shitet makine me dokumenta te rregullta, me targa

Botuar më 14/01/2022
1.500,00 euro

Bmw Seria 5

5.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, Shitet BMW seria 5 viti 2008 motorr 2.0 nafte shum ekonomik, Start - Stop . 30200 km origjinale, kambio automatike, fener kseno bikseno sipas ktheses.Makina eshte ne gjendje shum te mire si estetike dhe xhenerike, goma te reja. NUK BEJ NDERRIM, VETEM TELEFONATA SERIOZE.çmimi 5500 EUROCel 0698750087

Botuar më 14/01/2022
5.500,00 euro

Volvo S60

viti i prodhimit 2004 | 1.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, kondicioner, Motori ne gjendje shume te mire

Botuar më 13/01/2022
1.500,00 euro

Mercedez benz E 220

viti i prodhimit 1999 | 1.000 Euro

340.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, esp, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Mercedes Benz. Klasi E. Elegance. viti 1999. Model Berline. Automatike. Nafte 340 000 Km

Botuar më 12/01/2022
1.000,00 euro

Volkswagen GETA

viti i prodhimit 2009 | 4.700 Euro

225.000 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, ngjyra: ngjyre jeshile, me dokumenta te rregullta, xhama te zinj, shitet

Botuar më 11/01/2022
4.700,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2007 | 4.500 Euro

150.000 km, kambio: automatike, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, Shitet ne Tirane Toyota Yaris, 1.4 nafte, kambio automatike, shume ekonomike, e perdorur pak dhe e mirembajtur, me liber sherbimesh.

Botuar më 10/01/2022
4.500,00 euro

Nissan navara

viti i prodhimit 2006 | 8.000 Euro

Kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, sistem dvd, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, radio me cd, gome rezerve, gps, radio me usb, ne gjendje shume te mire karoceria me hekura dhe kupole

Botuar më 09/01/2022
8.000,00 euro
)