Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Peugeot 2007

viti i prodhimit 2007 | 4.000 Euro

88.000 km, kambio: manuale, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, timon hidraulik, disqe alumini, dokumenta te rregullta, jeshile erret metalizato

Botuar më 14/10/2019
4.000,00 euro

Renault Scenic

viti i prodhimit 2009 | 4.300 Euro

130.000 km, kambio: manuale, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, Renault Scenic,viti 2009. 1.6 Benzin-Gaz te prodhuar nga fabrika origjinal.Makina eshte ne gjendje shume te mirexhenerike dhe motorike .Taksat,siguracioni,kolaudimi paguar.

Botuar më 14/10/2019
4.300,00 euro

Renault Scenic

viti i prodhimit 2009 | 4.300 Euro

130.000 km, kambio: manuale, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, Renault Scenic,viti 2009. 1.6 Benzin-Gaz te prodhuar nga fabrika origjinal.Makina eshte ne gjendje shume te mirexhenerike dhe motorike .Taksat,siguracioni,kolaudimi paguar.

Botuar më 14/10/2019
4.300,00 euro

Mercedez benz E Class 220 CDI

viti i prodhimit 2000 | 260.000 Leke

Kambio: automatike, 220 cc, nafte, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, me dokumenta te rregullta te sapo paguara. E ardhur nga Anglia. Mundesi nderrimi me makine tjeter

Botuar më 14/10/2019
260.000 leke

Bmw 320

viti i prodhimit 2006 | 5.000 Euro

290.000 km, kambio: automatike, 220 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, ne gjendje shume te mire

Botuar më 14/10/2019
5.000,00 euro

Bmw X5

viti i prodhimit 2009 | 11.000 Euro

225.000 km, ngjyra: e zeze, nafte, kambio automatike, fuqia motorit 3500 cm3, 4x4. ne vitin 2017 eshte importuar nga kanadaja dhe eshte perdorur ne turqi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel, Model 35d X drive

Botuar më 14/10/2019
11.000,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 14/10/2019

Peugeot 307

viti i prodhimit 2003 | 2.700 Euro

Kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, disqe alumini, me dokumenta te rregullta deri 2020, shitet

Botuar më 12/10/2019
2.700,00 euro

Bmw 535d Paket /// M Power

11.900 Euro

Nafte, me sherbime te bere ne kohe dhe cilesore. baxho elektrike ne tavan. makina eshte shume e vecante e paster ne llamarine dhe super e mirembajtur, Nuk perfshihet ne makinat e takses se LuksitNgjyre e zeze,Start/Stop sistem ndezje me Buton.Tapiceri lekure super e mbajtur origjinalja e fabrikes ngjyre e zeze. Sediljet me memorie per 2 persona. me fryerje dhe shume pozicione. Feneret para me larje

Botuar më 12/10/2019
11.900,00 euro

Toyota Corolla Verso

4.200 Euro

242.000 km, kambio: manuale, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalike, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, e vitit nentor 2005. monovolume, nuk ka nevoje per asnje sherbim. Dokumenta per 1 vit

Botuar më 11/10/2019
4.200,00 euro
)