Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Mercedez benz E 250 linja AMG,

viti i prodhimit 2010 | 65 M2 | 18.000 Euro

Nafte, ngjyra: e bardhe, dokumenta te rregullta, full option, ne gjendje perfekte. I ...

Botuar më 18/11/2018
18.000,00 euro

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sh...

Botuar më 16/11/2018
17.000,00 euro

BUICK ENCORE 2016,

14.500 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja...

Botuar më 16/11/2018
14.500,00 euro

Peugeot 308

viti i prodhimit 2008 | 6.000 Euro

Kambio: automatike, 1.6 cc, nafte, me sherbime te kryera, goma te reja. Dokumenta te paguara deri ne Mars 2019

Botuar më 19/11/2018
6.000,00 euro

Audi A3,

viti i prodhimit 2009 | 8.300 Euro

1.9 cc, nafte, ngjyra: e zeze, ne gjendje te mire pune, dokumenta te rregullta, sherbime te kryera tek Audi.

Botuar më 19/11/2018
8.300,00 euro

Mercedez benz 220

viti i prodhimit 2006 | 7.000 Euro

Shitet makine Mercedes, 220, viti 2006, ngjyre jeshile e erret, me dokumenta te rregullta, kontroll teknik te kryer, ne gjendje te mire

Botuar më 19/11/2018
7.000,00 euro

Mercedez benz 4 Fenersh

viti i prodhimit 1998 | 2.800 Euro

130.000 km, gaz + benzine, ne gjendje te mire motottike dhe xhenerike. Motorr i ri, ardhur nga Italia

Botuar më 19/11/2018
2.800,00 euro

Mercedez benz CDI 2.2

viti i prodhimit 2001 | 300.000 Leke

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: e zeze, shitet makine

Botuar më 19/11/2018
300.000 leke

Mercedez benz motor Evo 2005,

3.600 Euro

Kambio: automatike, nafte, dogane e paguar,, shitet makine

Botuar më 19/11/2018
3.600,00 euro

Audi A6

viti i prodhimit 1995 | 150.000 Leke

Kambio: manuale, 2.5 cc, nafte, ngjyra: gri metalixato, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/11/2018
150.000 leke

Ford Focus C-Max

viti i prodhimit 2006 | 4.500 Euro

128.000 km, ne gjendje perfekte., diesel, automatike, e sapop ardhur nga Zvicra, me dogane te paguar, taraga dhe siguracion deri ne 2 Nnentor 2019, gri metalizato.

Botuar më 19/11/2018
4.500,00 euro

Mitsubishi L 200

viti i prodhimit 2009 | 10.500 Euro

126.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, dritare elektrike, kondicioner, radio me usb, Shes 4X4 ,L 200 me taksa te paguara deri ne qershor 2019. Ne gjendje shume te mire .Per me shume detaje kontaktoni.

Botuar më 19/11/2018
10.500,00 euro

Mercedez benz CDI 220

1.800 Euro

Viti '00, nafte, ngjyre gri metalizato, kambio automatike, timon anglez, ne gjendje te mire pune

Botuar më 19/11/2018
1.800,00 euro