Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz C Class Avangard

2.650 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Mercedez benz c class avangard, 2.650 euro i diskutueshem
Disqe origjinale te benzit, taksa, kualidim dhe siguracion te prera deri ne gusht te 2020, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Përshkrim

Disqe origjinale te benzit, taksa, kualidim dhe siguracion te prera deri ne gusht te 2020, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 2002, me luk 2006, motorr 270, kamio automatike, ngjyra blu, navi te madh, kondicioner, ajerbeg, abs, 4 xhama elektrik, sensor para dhe mbrapa, targa te reja, portobagazh

2.650,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)