Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Volvo XC60 D4 R-Design AT8 AWD

viti i prodhimit 2018 | 56.900 Euro

36.000 km, kambio: automatike, 1.969 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende,...

Botuar më 27/02/2020
56.900,00 euro

Volvo XC60 D4 R-Design AT8 AWD

viti i prodhimit 2017 | 44.900 Euro

92.500 km, kambio: automatike, 1.969 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende,...

Botuar më 27/02/2020
44.900,00 euro

Volvo XC90 D5 Momentum Pro

viti i prodhimit 2019 | 54.900 Euro

22.400 km, kambio: automatike, 1.969 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende,...

Botuar më 27/02/2020
54.900,00 euro

Volvo XC60 D3 Momentum

viti i prodhimit 2016 | 25.500 Euro

87.700 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende,...

Botuar më 26/02/2020
25.500,00 euro

Mini Countryman

viti i prodhimit 2012 | 14.900 Euro

65.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e...

Botuar më 25/02/2020
14.900,00 euro

Volkswagen Tiguan

viti i prodhimit 2018 | 25.500 Euro

125.000 km, kambio: automatike, 170 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ...

Botuar më 25/02/2020
25.500,00 euro

Skoda Fabia

viti i prodhimit 2000 | 1.500 Euro

150.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, ngjyra: blu, gjendje e mire

Botuar më 28/02/2020
1.500,00 euro

Seat Ibiza

4.700 Euro

164.000 km origjinale, goma 90%, në gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, super ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur., viti 2011, kambio manuale, 1.2 nafte, 5 porta, ngjyrë gri e erret, kasetofon Mp3 radio/cd, kondicioner, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike

Botuar më 28/02/2020
4.700,00 euro

Volkswagen Golf 6

viti i prodhimit 2011 | 8.700 Euro

Goma të reja pirelli 100%, sensorë parkimi prapa, tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë,, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 tdi, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”

Botuar më 28/02/2020
8.700,00 euro

Ford Ford C-Max

viti i prodhimit 2011 | 7.800 Euro

, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të madh, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17” me goma 90%, sensorë parkimi(fabrike) para-prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë,

Botuar më 28/02/2020
7.800,00 euro

Ford Focus

2.800 Euro

Në gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 celësa, sistem alarmi,me doganë, e sapoardhur., portobagazh, viti 2006, kambio manuale, 1.6 nafte, 5 porta, ngjyrë gri e erret, kasetofon origjinal radio/cd me komanda në timon, kondicioner, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 160.000 km origjinale me liber servisi, disqe origjinale çerkin lega 16", xhama të errët origjinalë

Botuar më 28/02/2020
2.800,00 euro

Renault Megane Scenic X-Mod Limited

9.500 Euro

Viti 2015, automat, 1.5 naftë, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, 5 porta, navigator me ekran të madh me touch, kompjuter bordi, limitator shpejtësie, sensor drite dhe shiu, 83.000 km origjinale, ndezje-fikje me buton "Start/Stop", goma 100%, 8 airbag, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur.

Botuar më 28/02/2020
9.500,00 euro

Mercedez benz 200

1.350 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., manuale, e zeze, viti 91, me llaska, taksa dhe kualidim te bera deri ne gusht te 2020, dy xhama te pare elektrik

Botuar më 28/02/2020
1.350,00 euro

Volkswagen Golf 4

2.450 Euro

Mbyllje qendrore, taksa dhe kualidim deri ne 27.2.2021. ne gjendje perfekte si kambio dhe vizuale., viti 99, ngjyre jeshile metalizato, kondicioner ajerbek, abs, 5 porta, kambio automatike, motorr me I te kuqe, xhama te zi origjinal, me disqe alumini

Botuar më 28/02/2020
2.450,00 euro

Alfa romeo 147

1.450 Euro

Dy xhamat e pare elektrik, me komanda ne timon, targa te reja, diqe alumini, celes me pult, taksa dhe kualidim deri ne 20 janar 2021, gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, nafte 1.9, ngjyre bojqelli e hapur, 5 porta, viti 2003, manuale, kondicioner, ajerbeg, abs

Botuar më 28/02/2020
1.450,00 euro

Mercedez benz C Class

3.250 Euro

Kualidim dhe siguracion te prera deri ne shtator 2020, ne gjendje shum,e te mire motorr dhe xhener., viti 2006, motorr Evo 2000 nafte, automatike, elegance, gri, kondicioner, ajerbeg, abs, portobagazh, 4 xhama elektrik, disqe origjinal te benzit, nakina eshte shume e paster, taksa

Botuar më 28/02/2020
3.250,00 euro
)