Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Fiat Croma

4.000 Euro

Viti 2009, 197.000km, dokumenta te rregullta, ne gjendje te mire.

Botuar më 14/12/2019
4.000,00 euro

Mazda CX7

viti i prodhimit 2009 | 10.000 Euro

50.000 km, kambio: manuale, 2.300 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze metalike, sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, e bler ne greci, dora e par, e mbajtur ne garaz, pa asnje gervishtje!, makina e mbajtur ne garaz, e bler ne greci dor e par nga mazda oficiale. keni te drejt ne cdo control

Botuar më 14/12/2019
10.000,00 euro

Peugeot 307 TDI SW 1998 CC

5.600 Euro

118.000 km, vit prodhimi Dhjetor 2007, gjendja teknike e shkelqyer, nje pronar, blere e re te koncensionari ne Tirane, 8 goma verore+dimerore, serviset bere prane Koncensionarit

Botuar më 13/12/2019
5.600,00 euro

Peugeot 306

viti i prodhimit 1997 | 450 Euro

5 porta, kondicioner, xhama elektrik, disqe alumini, siguracion i paguar deri ne fund te dhjetorit 2019, kualidim dhe taksa te paguara deri ne maj 2020, ne gjenjde te mire motorri, ngjyra jeshile, benzine 1.4

Botuar më 13/12/2019
450,00 euro

Fiat Punto

viti i prodhimit 2002 | 1.300 Euro

2 xhama elektrik, mbyllje qendrore, disqe sport, 3 porta, taksa dhe kualidim i prere deri ne 12.12.2020, ne gjendje perfekte, me nafte 1.9, JTD, ngjyra e zeze, kondicioner, ajerbeg, abs

Botuar më 13/12/2019
1.300,00 euro

Blej makina te perdorura te cdo lloji per skrap dhe per pjese kembimi,

Si dhe blejme cdo lloj makine me dokumneta te rregullta me cmime te arsyeshem, bejme edhe kembime.

Botuar më 13/12/2019

Mercedez benz C Class

viti i prodhimit 2002 | 2.650 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., portobagazh, gri, motorr 220 CDI, kondicioner, ajerbek, abs, kamio automatike, 4 xhama elektrik, avangard, disqe alumini, celes inoks, targa te reja, taksa dhe kualidim deri ne korrik 2020

Botuar më 13/12/2019
2.650,00 euro

Fiat Idea

2.250 Euro

Dogane e paguar, e sapo ardhur, gati per targa, ne gjenje perfekte, e pershtatshme poer impiant gazi., viti 2007, blu, benzine 1.2, kodicioner ajerbeg, abs, xhama elektrik, manuale, mbyllje qendrore, 5 porta

Botuar më 13/12/2019
2.250,00 euro

Audi A4 portobagazh

4.500 Euro

Xhama të errët origjinalë, disqe origjinale çerkin lega 16” me goma 90%, sensorë parkimi prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike. 3 çelësa,, viti 2007, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal Audi me ekran të vogël, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 173.000 km origjinale, me dogane

Botuar më 13/12/2019
4.500,00 euro

Ford Focus portobagazh

4.200 Euro

Në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomik, me doganë, i sapoardhur., viti 2009 (prerje 2010), kambio manuale, 1.6 Tdci (naftë), ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike (pasqyra me sinjale), ABS, kasetofon origjinal Sony me komanda në timon, 8 airbag, 114.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, sensorë parkimi prapa, disqe çerkin lega origjinale 17", tapiceri lëkure me ngjyrë të zezë, dy çelësa,

Botuar më 13/12/2019
4.200,00 euro
)