Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Touran

viti i prodhimit 2006 | 5.200 Euro

191.426 km, kambio: automatike, 1.968 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, pasqyra elektrike, siguracion dhe taksa te paguara deri ne qershor 2019. shitet per arsye largimi nga shqiperia, e blere ne Gjermani ne 2017, ne gjendje shume te mire

Botuar më 23/03/2019
5.200,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2009 | 5.700 Euro

180.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Te gjitha sherbimet te kryera. Taksat, siguracion dhe kualodimi te paguara

Botuar më 23/03/2019
5.700,00 euro

Ford C-Max

viti i prodhimit 2005 | 2.600 Euro

210.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, Makina eshte ne gjendje te mire pune

Botuar më 22/03/2019
2.600,00 euro

Toyota Avensis

1.350 Euro

Nafte, motor 200, kondicioner, ajerbeg, abs, manual, xhama elektrk, ngjyra gri, portobagazh, taksa dhe siguracion deri ne korrik 2019, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.

Botuar më 22/03/2019
135,00 euro

Mercedez benz 4 Fenersh

1.950 Euro

Viti 99, e zeze, motor 220 CDI, manuale, kondicioner, ajerbek, abs, salon meshine, baxha xhami, disqe alumini, taksa dhe siguracion I paguar deri ne nentor 2019, celes me inoks

Botuar më 22/03/2019
1.950,00 euro

Ford Focus

1.550 Euro

Viti 2001, nafte 1.8 TDDI, kondicioner, ajerbeg, abs, 2 xhamat e pare elektrik, portobagazh, manual, taksa dhe siguracion I paguar deri ne shtator 2019, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.

Botuar më 22/03/2019
1.550,00 euro

Suzuki Vitara 4X4

2.250 Euro

Viti i prodhimit 1997, Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, ngjyra jeshile., nafte motorr 2000, kmbio automtike, 4 xhama elektrik, kondicioner, ajerbek, abs, 5 porta, taksa dhe siguracion i paguar deri ne qershor 2019

Botuar më 22/03/2019
2.250,00 euro

Mercedez benz 4 fenersh

viti i prodhimit 1998 | 1.650 Euro

Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike., nafte 2.5, manual, ngjyra e zeze, celes me pult, taksa dhe kualidim deri ne 23 dhjetor 2019

Botuar më 22/03/2019
1.650,00 euro

Volkswagen Golf 4

2.550 Euro

Viti 2003, benzene 1.6+gaz, I shkruar ne leje qarkullimi, e zeze, me 5 porta, manual, 4 xhama elektrik, klima, ajerbeg, abs, disqe alumini, pasqyra me palosje, taksa dhe siguracion I paguar deri ne 25 janar 2020, ne gjendje perfekte.

Botuar më 22/03/2019
2.550,00 euro

Bmw X5

viti i prodhimit 2004 | 3.000 Euro

Kambio: automatike, benzine, 3000. shitet per arsye mosperdorimi, shitet makine

Botuar më 21/03/2019
3.000,00 euro