Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar me 18/10/2018

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar me 17/10/2018

Fiat Cinquecento

viti i prodhimit 2010 | 6.700 Euro

55.000 km, 1.3 nafte, dokumenta te paguara deri ne gusht 2019, nafte, e bardhe, manua...

Botuar me 15/10/2018
6.700,00 euro

Volkswagen Golf

viti i prodhimit 2006 | 4.000 Euro

Kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, e sapoardhur nga gjermania me dokumenta dhe e targuar, Shitet automjeti wolksvagen

Botuar me 23/10/2018
4.000,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2008 | 5.000 Euro

177.000 km, sensorë parkimi prapa, goma 80%, në gjendje shumë të mirë motorrike- xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 1.3 Cdti (naftë), motorr Ecotec, 5 porta, ngjyrë gri metalizato, klima, kasetofon Mp3, xhama-pasqyra elektrike, me libër servisi, 6 airbag

Botuar me 23/10/2018
5.000,00 euro

Volkswagen SHARAN

viti i prodhimit 1999 | 3.700 Euro

380.000 km, kambio: automatike, 1.99 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, sistem terheqje, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, ne gjendje shume te mire pune , me taksa te paguara deri ne Tetor te 2019

Botuar me 23/10/2018
3.700,00 euro

Mercedez benz 220

3.500 Euro

Dokumeta te rregullta, ne gjendje te mire, viti 2001

Botuar me 23/10/2018
3.500,00 euro

Smart For two

viti i prodhimit 2005 | 3.350 Euro

Kambio: automatike, 800 cc, nafte, ngjyra: e zeze, me dokumenta te rregullta, me kondicioner, shitet makine

Botuar me 23/10/2018
3.350,00 euro

Toyota Corola

viti i prodhimit 2005 | 4.199 Euro

85.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, nafte, ngjyra: ngjyre ulliri metalizat, e sapotarguar, full option, portobagazh, shitet makine

Botuar me 23/10/2018
4.199,00 euro

Seat Altea

viti i prodhimit 2004 | 3.500 Euro

153.000 km, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, dy celësa me pult, doganë, e sapoardhur., 5 porta, ngjyrë gri e errët, kambio manuale, klima dixhitale, kasetofon origjinal me komanda në timon, 8 airbag, 4 xhama elektrikë, pasqyra elektrike me palosje, 153.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, xhama të errët origjinalë, disqe çerkin lega 16”, goma 80%

Botuar me 23/10/2018
3.500,00 euro

Ford Fiesta

6.800 Euro

116.000 km, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur. çmimi, viti “Dhjetor 2012” (prerje e re 2013), kambio manuale, 1.4 Tdci naftë, ngjyrë gri e errët në blu-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 6 airbag,

Botuar me 23/10/2018
6.800,00 euro

Nissan Micra

viti i prodhimit 2000 | 900 Euro

1.4 cc, nafte, 4 dyer, ngjyre blu, shume ekonomike, dokumenta te rregullta te paguara deri ne Dhjetor.

Botuar me 23/10/2018
900,00 euro

Volkswagen Golf 6

8.000 Euro

Disqe çerkin lega 17” me goma michellin 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 celësa, me doganë, i sapoardhur. çmimi, viti "Dhjetor 2009", kambio manuale, 1.6 TDI (naftë), 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, klima dixhitale, navigator me ekran të madh me touch dhe komanda në timon, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 148.000 km origjinale me libër shërbimi, sensorë parkimi prapa, xhama të errët origjinalë, tapiceri kamoshi,

Botuar me 23/10/2018
8.000,00 euro