Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz A Class,

viti i prodhimit 2002 | 2.300 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Mercedez benz a class,, viti i prodhimit 2002, 2.300 euro
Kambio: automatike, 1.7 cc, nafte, ngjyra: gri
Përshkrim

Kambio: automatike, 1.7 cc, nafte, ngjyra: gri, xhama dhe dritare elektrike, dokumenta te rregullta deri ne Nentor 2020. Sherbimete kryera, ne gjendje te mire pune.

2.300,00 euro

Botuar më 02/08/2020

Telefon
)