Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BUICK ENCORE 2016,

14.500 Euro

Motorr 1,4, benzine, kambio automatike, kilometrazh 12 000 km, goma dhe disqe te reja...

Botuar më 06/12/2018
14.500,00 euro

Mercedez benz OKAZION! Benz Evo 350,

17.000 Euro

Viti Nentor 2010, nafte, blere tek Benzi ne Gjermani, 131.000km te bere, te gjitha sh...

Botuar më 06/12/2018
17.000,00 euro

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 03/12/2018

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2009 | 6.000 Euro

180.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, te gjitha sherbimet te kryera. taksat, siguracion dhe kualodimi te paguara, Shitet

Botuar më 10/12/2018
6.000,00 euro

Mercedez benz Elegance CDI220

viti i prodhimit 2000 | 3.000 Euro

300.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: e zeze, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, radio me usb, Gjendje te mire motorike dhe xhenerike

Botuar më 10/12/2018
3.000,00 euro

Ford Focus C-Max

viti i prodhimit 2006 | 4.500 Euro

128.000 km, ne gjendje perfekte. sensor parkimi, navigator, kondicioner, diesel, automatike, e sapop ardhur nga Zvicra, me dogane te paguar, taraga dhe siguracion deri ne 2 Nnentor 2019, gri metalizato.

Botuar më 10/12/2018
4.500,00 euro

Volkswagen Polo 1.4

viti i prodhimit 2007 | 3.500 Euro

84.000 km, nafte, ngjyra: gri metalizato, ne gjendje shume te mire. siguracion, kolaudim deri per qershor 2019, kondicioner, shitet makine

Botuar më 10/12/2018
3.500,00 euro

Fiat 500

viti i prodhimit 2010 | 3.500 Euro

175.000 km, kambio: manuale, 1.3 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, ne dokumenta te rregullta deri ne Korrik 219

Botuar më 10/12/2018
3.500,00 euro

Chevrolet space

viti i prodhimit 2012 | 4.000 Euro

1.000 cc, gaz + benzine, me dokumenta te rregullta

Botuar më 10/12/2018
4.000,00 euro

Opel Astra

viti i prodhimit 2001 | 1.600 Euro

188.000 km, kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, ngjyra: gri metalixato, me dokumenta te rregullta

Botuar më 10/12/2018
1.600,00 euro

Mercedez benz C 180

viti i prodhimit 1994 | 150.000 Leke

Kambio: manuale, gaz + benzine, ngjyra: e zeze, shitet per arsye emigrimi, Me letra te rregullta

Botuar më 10/12/2018
150.000 leke

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2007 | 12.000 Euro

Kambio: automatike, ngjyra: e zeze, ne gjendje shume te mire pune, e re, shitet makine me dokumenta, gjendje shume te mire pune

Botuar më 10/12/2018
12.000,00 euro

Audi A3,

viti i prodhimit 2009 | 8.300 Euro

1.9 cc, nafte, ngjyra: e zeze, ne gjendje te mire pune, dokumenta te rregullta, sherbime te kryera tek Audi.

Botuar më 09/12/2018
8.300,00 euro