Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz 270

viti i prodhimit 2004 | 4.500 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Mercedez benz 270, viti i prodhimit 2004, 4.500 euro
212.000 km, kambio: automatike, 2.700 cc, nafte, ngjyra: e zeze
Përshkrim

212.000 km, kambio: automatike, 2.700 cc, nafte, ngjyra: e zeze, Sherbime dhe dokumenta te sapo bera. Shitet per arsye emigracioni

4.500,00 euro

Botuar më 26/05/2019

Telefon