Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bmw 525

viti i prodhimit 1995 | 1.750.000 Leke

245.000 km, kondicioner, xhama elektrik, ne gjendje shume te mire teknike, e perdorur vetem nga nje person, me taksa te paguara, disqe alumini,, ngjyre e zeze

Botuar më 17/08/2018
1.750.000 leke

Renault Megane

2.300 Euro

Në gjendje shumë të mirë motorrike- xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa-kartë, ndezje/fikje me buton, disqe çerkin lega 16” me goma michelin, me doganë, e sapoardhur., viti 2003, naftë 1.9 DCI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato, kambio manuale, kondicioner, kasetofon origjinal me komanda në timon, xhama-pasqyra elektrike, 155.000 km origjinale, 10 airbag,

Botuar më 16/08/2018
2.300,00 euro

Toyota Yaris

3.800 Euro

Në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa me pult, me doganë, e sapoardhur, viti 2006, kambio manuale, 1.0 benzinë, 5 porta, ngjyrë e kuqe-shumë e bukur, klima, kasetofon origjinal me komanda në timon, 8 airbag, 162.000 km origjinale, goma Kormoran 80%,

Botuar më 16/08/2018
3.800,00 euro

Dacia, Sandero

viti i prodhimit 2010 | 4.300 Euro

Goma të reja 100%, në gjendje shumë të mirë motorrike- xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur. çmimi, kambio manuale, 1.4 benzinë-gaz, 5 porta, ngjyrë gri metalizato, kondicioner, kasetofon origjinal mp3, xhama-pasqyra elektrike, 107.000 km origjinale, 6 airbag, sensorë parkimi prapa,

Botuar më 16/08/2018
4.300,00 euro

Seat Altea

viti i prodhimit 2004 | 3.800 Euro

153.000 km, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, dy celësa me pult, doganë, e sapoardhur., 5 porta, ngjyrë gri e errët, kambio manuale, klima dixhitale, kasetofon origjinal me komanda në timon, 8 airbag, 4 xhama elektrikë, pasqyra elektrike me palosje, 152.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, xhama të errët origjinalë, disqe çerkin lega 16”, goma 80%

Botuar më 16/08/2018
3.800,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2009 | 5.000 Euro

123.000 km, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur., kambio manuale, 1.4 benzinë/gaz (impjant gazi Landi Renzo), ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 6 airbag,

Botuar më 16/08/2018
5.000,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2008 | 5.500 Euro

145.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, me doganë, i sapoardhur. çmimi, kambio manuale, 1.6 benzinë/gaz (impjant gazi Landi Renzo), ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon Golfi 6 me ekran të vogël, 10 airbag

Botuar më 16/08/2018
5.500,00 euro

Smart forfour

viti i prodhimit 2005 | 3.800 Euro

Goma 80%, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 1.5 naftë, 5 porta, ngjyrë gri, klima, kasetofon mp3, xhama elektrike, 6 airbag, 138.000 km origjinale, baxha xhami, sensorë parkimi prapa, disqe origjinale çerkin lega 14",

Botuar më 16/08/2018
3.800,00 euro

Volkswagen Golf 5

5.000 Euro

170.000 km, abs, kasetofon kenwood me ekran të madh , 10 airbag, 168.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, viti “dhjetor 2007”, kambio manuale, 1.6 benzinë/gaz (impjant gazi Landi Renzo), gjyrë gri e errët-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike,

Botuar më 16/08/2018
5.000,00 euro

Volkswagen Passat sw Blue Motion

viti i prodhimit 2013 | 11.000 Euro

131.000 km, dy çelësa me inoks, ndezje /fikje start/stop, fikje/ndezje automatike në semafor, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, me doganë, i sapoardhur., full option, kambio automatike, 2.0 TDI, ngjyrë gri e errët-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima dixhitale, Navigator me ekran më madh, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 10 airbag, sedilje me ngrohje, tapiceri lëkure e zezë dhe kamoshi, sensorë parkimi fabrike (para-prapa), disqe çerkin lega 16" me goma të reja Barum 90%, sensorë shiu dhe drite,

Botuar më 16/08/2018
11.000,00 euro