Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bmw E46 Sport

viti i prodhimit 2000 | 2.600 Euro

157.000 km, kambio: manuale, gaz + benzine, gjendja: e re, 3 dyer, makina ka motorr 1.8 benzine dhe impiant gazi zavoli (italian). shume ekonomik, shitet makine

Botuar më 23/05/2018
2.600,00 euro

Suzuki

viti i prodhimit 2003 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, 1.300 cc, gaz + benzine, ngjyra: blu, me dokumenta te rregullta, shitet makine

Botuar më 23/05/2018
2.000,00 euro

Seat Altea

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

190.000 km, kambio: automatike, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: kafe e hapur, airbag per pasagjerin, sedilje elektrike, shitet makine

Botuar më 23/05/2018
4.500,00 euro

Blejme makina te modeleve te ndryshme!!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne viber fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 22/05/2018

Mercedez benz Shitet Benz A180 CDI

viti i prodhimit 2005 | 3.900 Euro

174.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 vende, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, gps, sensor parkimi, Shitet Benz A180 CDIViti : 2005E pajisur me: Airbag , ABS , 6marshe ,komanda tek timoni,4 xhama elektrik ,CD , kondisioner etjMe dogane te paguar , pa targaCmimi : 3900 EuroNr. Cel: 0672013331

Botuar më 22/05/2018
3.900,00 euro

Mercedez benz Klasi B

viti i prodhimit 2007 |

Kambio: automatike, 170 cc, shitet

Botuar më 22/05/2018

Volkswagen Golf II

viti i prodhimit 1990 | 140.000 Leke

Dokumenta te rregullta, siguracion i paguar., manuale, 1.6 nafte

Botuar më 22/05/2018
140.000 leke

Mercedez benz E Class 211

viti i prodhimit 2003 | 3.500 Euro

Kambio: automatike, 200 cc, nafte, ngjyra: kreme, me dokumenta te rregullta

Botuar më 22/05/2018
3.500,00 euro

Ford Focus C Max

3.000 Euro

Dokumenat te rregullta., viti 2004, 1.6 nafte

Botuar më 22/05/2018
3.000,00 euro

Mercedez benz C 220,

viti i prodhimit 2000 | 3.250 Euro

183.440 km, kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri metalizato, pult komandues i jashtem, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, bateri e re, dokumenta te paguara deri ne Tetor te 2018. Çmimi

Botuar më 22/05/2018
3.250,00 euro