Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Opel zaferi

viti i prodhimit 2000 | 1.700 Euro

Kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, me dokumenta te paguara deri ne Qershor 2018. Me sherbime te kryera. shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 27/05/2018
1.700,00 euro

Ford Fiesta

2.700 Euro

113.000 km, kambio: manuale, ngjyra: kontaktoni : 0684021999, Shitet makine Ford Fiesta 2003, 1.2 benzine, ngjyre gri, 5 porta, kondicioner, gjendje shume te mire, doc te paguara deri ne Nentor 2018

Botuar më 27/05/2018
2.700,00 euro

Volkswagen POLO

viti i prodhimit 2003 | 2.500 Euro

Kambio automatike, benzine, motorr 1.4, sensor parkimi, ngjyre e zeze, ne gjendje te mire pune

Botuar më 26/05/2018
2.500,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 1998 | 1.100 Euro

3 vende, ngjyra: gri, funksionale ne gjendje te mire, Shitet makine, 1.2 benzine

Botuar më 25/05/2018
1.100,00 euro

Volkswagen Golf V, TDI 200 Kubik

viti i prodhimit 2005 | 4.900 Euro

Ngjyra: blu e erret, me dokumenta te rregullta per nje 1 vit, full opsion ne gjendje shume te mire, navigacion dhe xhama te erret origjinale, i ardhur nga austria, shitet okazion per arsye familjare

Botuar më 25/05/2018
4.900,00 euro

Mercedez benz 250

950 Euro

Viti 92, nafte 2.5, kondicioner, manuale, gri, taksa deri ne fund te Tetorit 2018. Ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike.

Botuar më 25/05/2018
950,00 euro

Mercedez benz A Class

1.300 Euro

Ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike., viti 2000, nafte 1.7 cdi, kambio manuale, xhama elektrik, kondicioner, ajerbeg, abs, e zeze, taksa dhe siguracion deri ne Tetor 2018.

Botuar më 25/05/2018
1.300,00 euro

Mercedez benz 4 Fenersh

1.950 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, viti 2000, CDI me nafte motorr 270, 4 xhama elektrik, kondicioner, ajerbeg, abs,automatike, mbyllje me pult, blu, Avangard, sedile elektrike, disqe alumini, targa te reja, targa dhe siguracion deri ne fund te dhjetorit 2018

Botuar më 25/05/2018
1.950,00 euro

Mercedez benz C Class

2.350 Euro

Viti 99, 220 CDI, xhama elektrik, kondicioner, ajerbeg, abs,automatike, mbyllje me pult, gri e hapur, sedile me ngrohje, te sapo bera, sherbimet e motorrit dhe kamios, ne gjendje perfekte, taksa dhe siguracion deri ne fund te dhjetorit.

Botuar më 25/05/2018
2.350,00 euro

Nissan Fuoristrade

viti i prodhimit 2003 | 3.200 Euro

2.200 cc, nafte, ngjyra: blu, kondicioner, sensor parkimi, me dogane te paguar, ne gjendje shume te mire

Botuar më 25/05/2018
3.200,00 euro