Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar me 18/09/2018

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar me 14/09/2018

Audi A4

viti i prodhimit 2004 | 3.800 Euro

208.000 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, ngjyra: me dokumenta te rregullta, disqe alumini, klima, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, shitet

Botuar me 19/09/2018
3.800,00 euro

Mercedez benz Evo

viti i prodhimit 2009 | 6.600 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: krem, pershtatet dhe per taksi., me 6 marshe, dokumenta te rregullta (targa te reja), 1 muaj i ardhur nga Gjermania,

Botuar me 19/09/2018
6.600,00 euro

Mercedez benz C Class Elegance

viti i prodhimit 1993 | 2.000 Euro

230.000 km, kambio: automatike, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, ngjyra: gri, Gjendje teknike dhe motorike. Dokumenta deri ne Janar 2019

Botuar me 19/09/2018
2.000,00 euro

Suzuki grand vitara

viti i prodhimit 2007 | 6.400 Euro

150 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet per arsye mos perdorimi targa kualidim dhe siguracion per 1 vit vaj filtra te ndruara tani 4x4, shitet makine

Botuar me 18/09/2018
6.400,00 euro

Ford Fiesta

120.000 Leke

Dokumenta deri ne dhjetor., ne gjendje te mire

Botuar me 18/09/2018
120.000 leke

Toyota Corola

viti i prodhimit 2005 | 450.000 Leke

85.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, nafte, ngjyra: ngjyre ulliri metalizat, dogane te paguar, e sapoardhur nga gjermania, full option, portobagazh, shitet makine

Botuar me 18/09/2018
450.000 leke

Kia Sport Tage

viti i prodhimit 2005 | 5.500 Euro

Kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, 4 goma te reja, e sapo Targuar

Botuar me 18/09/2018
5.500,00 euro

Mercedez benz A-170 AVANGARD

viti i prodhimit 2004 | 3.300 Euro

130.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: bardhe, me dokumenta te rregullta , siguracioni i paguar per 1 vit, me sedilje lekure , sensor parkimi , sedilje elektrike , ngrohes sediljesh

Botuar me 18/09/2018
3.300,00 euro

Opel zafira 2.2 dti

viti i prodhimit 03 | 3.500 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 2.148 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, makina eshte ne gjendje shume te mire te gjitha pjeset e reja.tani sapo jane vene gomat e reja.taksat e paguara.makina eshte me 7 vende.amortizatoret te 4 te rinje.shume ekonomike 5.5L / 100km ne autostrad 8L / 100km ne qytet.220000 km origjinale, 125hp.makina eshte ngjyre blu.makina nuk ka nevoj per servise mund ta kontrolloni tek servisi juaj. cmimi i dikutueshem per pak dite.

Botuar me 18/09/2018
3.500,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2003 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, ngjyra: e bardhe, 4 porta, 1.2 benzine, 4+1, kondicioner, goma te reja, ne gjendje te shkelqyer, me taksa dhe siguracion te paguara deri ne mars 2019

Botuar me 18/09/2018
2.000,00 euro