Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw SERIA 3 316D

viti i prodhimit 2014 | 17.900 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e re, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, dritare el...

Botuar më 18/02/2019
17.900,00 euro

Bmw X6

viti i prodhimit 2008 | 17.200 Euro

Me tv, baxha xhami, dokumenta te paguara deri ne tetor 2019, pa taks lluksi., ne gjen...

Botuar më 16/02/2019
17.200,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi...

Botuar më 14/02/2019

Renault MEGANE

viti i prodhimit 2004 | 2.399 Euro

148.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, me dokumenta deri ne 20 Dhjetor 2019

Botuar më 20/02/2019
2.399,00 euro

Volkswagen Golf - Sw

viti i prodhimit 1998 | 1.200 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 1.600 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, esp, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, makina ka ardhur nga gjermania ne vitin 2011 dhe ka pasur vetem nje pronar., Letrat i skadojne ne 15 mars.

Botuar më 20/02/2019
1.200,00 euro

Volkswagen Golf

viti i prodhimit 2005 | 2.000 Euro

88.000 km, kambio: manuale, 60 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: kuqe, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, Volkswagen Gol +,viti 2005,benzine,motorr 1.0,kondicioner,kambio manuale,dokumenta deri ne dhjetor 2019.km 88000.ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike

Botuar më 20/02/2019
2.000,00 euro

Fiat Punto

viti i prodhimit 2001 | 1.500 Euro

Kambio: automatike, 1.2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, Motor benzin 1.2, me kamio automatike, ne gjendje te mire funksionale, me dokumenta deri ne shkurt 2020.

Botuar më 20/02/2019
1.500,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2003 | 1.900 Euro

191.000 km, kambio: manuale, 74 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, pasqyra elektrike, dokumentat deri ne shkurt 2020

Botuar më 20/02/2019
1.900,00 euro

Mercedez benz C class 203

viti i prodhimit 2003 | 4.500 Euro

190.000 km, kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta, shitet makine

Botuar më 20/02/2019
4.500,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2005 | 2.600 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e hapur, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, ne gjendje shume te mire me letra te rregullta dhe siguracion deri ne nentor 2019, shitet

Botuar më 19/02/2019
2.600,00 euro

Mercedez benz E Class,

viti i prodhimit 2012 | 16.000 Euro

200 cc, ngjyra: vishnje, diezel, marshe ne timon, dokumenta te rregullta.

Botuar më 19/02/2019
16.000,00 euro

Nissan Micra

viti i prodhimit 2003 | 2.800 Euro

Kambio: automatike, 1.2 cc, benzine, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, 2 vjet e perodrur ne shqiperi, e ardhur nga zvicra, shitet

Botuar më 19/02/2019
2.800,00 euro

Volkswagen OKAZION!! VW Tuareg,

6.000 Euro

Viti Dhjetor 2006, nafte, motorr 300, full option, goma te reja, ngjyre e zeze, kambio automatike, dokumenta te sapo prera.

Botuar më 19/02/2019
6.000,00 euro