Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Jepen makina me qera te llojeve te ndryshme.

Qera ditore duke filluar 20 euro

Botuar më 17/08/2018

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 17/08/2018

Citroen xsara Picaso

1.000 Euro

Benzine-gaz, 1.8 kubik. Me 5 dyer, ngjyre gri e erret. viti 2003. Manuale, me dokumenta te paguara deri ne mars 2019

Botuar më 17/08/2018
1.000,00 euro

Mercedez benz C Class 220 Avantgarde,

viti i prodhimit 2001 | 3.500 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: blu e erret, kambio manuale, kondicioner, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta deri ne Janar 2019. Çmimi

Botuar më 17/08/2018
3.500,00 euro

Volkswagen Polo

3.500 Euro

Tek dere., 1.4 nafte, e sapo ardhur

Botuar më 17/08/2018
3.500,00 euro

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 1992 | 170.000 Leke

Taksat mbarojn ne korrik 2019.

Botuar më 17/08/2018
170.000 leke

Audi A 4,

viti i prodhimit 1998 | 550 Euro

E cregjistruar, pa dokuneta., 1.9 nafte, portobagazh, manual, klima, ajerbeg, abs

Botuar më 17/08/2018
550,00 euro

Mercedez benz 2500

viti i prodhimit 1992 | 1.200 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., nafte 2.5, manual, e zeze, me llaska, targa te reja, kondicioner, ajerbeg, abs, taksa dhe siguracion deri ne fund te dhjetorit 2015.

Botuar më 17/08/2018
1.200,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2003 | 2.000 Euro

Ngjyra: e bardhe, 4 porta, 1.2 benzine, 4+1, kondicioner, goma te reja, ne gjendje te shkelqyer, me taksa dhe siguracion te paguara deri ne mars 2019

Botuar më 17/08/2018
2.000,00 euro

Peugeot 306

viti i prodhimit 202 | 850 Euro

Nafte 1.9, kondicioner, ajerbeg, abs, motor tip I ri, manual, portobagazh, me dogane, gati per targa, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.

Botuar më 17/08/2018
850,00 euro

Peugeot 307

viti i prodhimit 2003 | 1.600 Euro

Benine 1.6, gri, 5 porta, kondicioner, ajerbeg, abs, automatike, mbyllje me pult, ne gjendje perfekte, dokumenta te paguara deri ne 15.08.2019.

Botuar më 17/08/2018
1.600,00 euro

Volkswagen Sharon

viti i prodhimit 2002 | 4.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/08/2018
4.000,00 euro