Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kia Carnival

viti i prodhimit 2008 | 7.400 Euro

108.650 km, kambio: automatike, 2.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, sallon lekure,

Botuar më 28/05/2018
7.400,00 euro

Toyota Prius

viti i prodhimit 2014 | 17.500 Euro

20.920 km, ngjyra: e zeze, super full opsion, touch screen, start button,. kamera parking, disqe custom, kroskot 3d full teknologi . konsumi 3.5 litra jashte dhe 4 litra brenda., Hybrid, motorr 1.8 benzine dhe motorr elektrik qe ushqehet me bateri te vetkarrikueshme pa patur nevoje per energji elektrike.

Botuar më 28/05/2018
17.500,00 euro

Volkswagen SHITEN PAKET ME ÇMIM OKAZION!!! 10 MAKINA WV CADY, viti 2004 – 2009, nafte, motorr 200 SDI,

3.150 Euro

Ne gjendje shume te mire pune, ngjyre e bardhe, dyer shine, kondicioner, goma te reja, dokumenta te rregullta. Çmimi per secilen /

Botuar më 28/05/2018
3.150,00 euro

Opel zaferi

viti i prodhimit 2000 | 1.700 Euro

Kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, me dokumenta te paguara deri ne Qershor 2018. Me sherbime te kryera. shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 27/05/2018
1.700,00 euro

Ford Fiesta

2.700 Euro

113.000 km, kambio: manuale, ngjyra: kontaktoni : 0684021999, Shitet makine Ford Fiesta 2003, 1.2 benzine, ngjyre gri, 5 porta, kondicioner, gjendje shume te mire, doc te paguara deri ne Nentor 2018

Botuar më 27/05/2018
2.700,00 euro

Volkswagen POLO

viti i prodhimit 2003 | 2.500 Euro

Kambio automatike, benzine, motorr 1.4, sensor parkimi, ngjyre e zeze, ne gjendje te mire pune

Botuar më 26/05/2018
2.500,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 1998 | 1.100 Euro

3 vende, ngjyra: gri, funksionale ne gjendje te mire, Shitet makine, 1.2 benzine

Botuar më 25/05/2018
1.100,00 euro

Volkswagen Golf V, TDI 200 Kubik

viti i prodhimit 2005 | 4.900 Euro

Ngjyra: blu e erret, me dokumenta te rregullta per nje 1 vit, full opsion ne gjendje shume te mire, navigacion dhe xhama te erret origjinale, i ardhur nga austria, shitet okazion per arsye familjare

Botuar më 25/05/2018
4.900,00 euro

Mercedez benz 250

950 Euro

Viti 92, nafte 2.5, kondicioner, manuale, gri, taksa deri ne fund te Tetorit 2018. Ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike.

Botuar më 25/05/2018
950,00 euro

Mercedez benz A Class

1.300 Euro

Ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike., viti 2000, nafte 1.7 cdi, kambio manuale, xhama elektrik, kondicioner, ajerbeg, abs, e zeze, taksa dhe siguracion deri ne Tetor 2018.

Botuar më 25/05/2018
1.300,00 euro