Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz 200

950 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Mercedez benz 200, 950 euro i diskutueshem
Taksa kualidim dhe siguracion deri ne dhjetor 2020. disqe alumini.
Përshkrim

Taksa kualidim dhe siguracion deri ne dhjetor 2020. disqe alumini., viti 88, ngjyra gri, motorr 200 manual, mbyllje qendrore

950,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)