Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Touran

viti i prodhimit 2005 | 3.980 Euro

207.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Makina është në një gjendje shumë të mirë! Janë bërë të gjitha shërbime që nga viti 2005. Rripi i motorit u ndërrua, Turbo të re. Dogana e paguar.

Botuar më 11/07/2020
3.980,00 euro

Nissan Qashqai

viti i prodhimit 2011 | 8.300 Euro

137.000 km, pasqyra me palosje, kamer dhe sensore parkimi, disqe cerkin lega 18", goma 80%, dy celesa, ne gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, e sapoardhur., (model 2012), manual, 1.5 nafte, ngjyre e bardhe-shume i bukur, 5 porta, navigator me ekran te madh me komanda ne timon, klima, xhama-pasqyra elektrike, xhama te erret origjinale,

Botuar më 10/07/2020
8.300,00 euro

Fiat Fiat Grande Punto

4.700 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, shume ekonomike, me dogane, i sapoardhur, viti 2012, manual, 1.3 nafte multijet, 5 porta, ngjyre e bardhe-shume i bukur, 124000 km origjinale, kondicioner, kompjuter bordi, kasetofon origjinal me komanda ne timon, sensore parkimi prapa,

Botuar më 10/07/2020
4.700,00 euro

Volkswagen Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2008 | 6.500 Euro

170.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta.

Botuar më 10/07/2020
6.500,00 euro

Fiat Fiat Grande Punto

viti i prodhimit 2012 | 4.700 Euro

Shume ekonomike, me dogane, i sapoardhur, manual, 1.3 nafte multijet, 5 porta, ngjyre e bardhe-shume i bukur, 124000 km origjinale, kondicioner, kompjuter bordi, kasetofon origjinal me komanda ne timon, sensore parkimi prapa, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike

Botuar më 10/07/2020
4.700,00 euro

Ford Fiesta

4.300 Euro

Në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, super ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur. cmimi, viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzinë-gaz (impjant gazi BRC i montuar jashtë), 5 porta, ngjyrë bojëqielli-shumë i bukur, kasetofon Mp3 radio/cd, kondicioner, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 134.000 km origjinale, goma 80%

Botuar më 10/07/2020
4.300,00 euro

Ford Ford C-Max

viti i prodhimit 2011 | 7.700 Euro

, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të madh, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17” me goma 90%, sensorë parkimi(fabrike) para-prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë,

Botuar më 10/07/2020
7.700,00 euro

Volkswagen Golf 6

8.500 Euro

Tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomik, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur., viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”, goma të reja Pirelli, sensorë parkimi prapa

Botuar më 10/07/2020
8.500,00 euro

Renault Megane Scenic X-Mod Limited

9.300 Euro

Viti 2015, automat, 1.5 naftë, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, 5 porta, navigator me ekran të madh me touch, kompjuter bordi, limitator shpejtësie, sensor drite dhe shiu, 83.000 km origjinale, ndezje-fikje me buton "Start/Stop", goma 100%, 8 airbag, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur.

Botuar më 10/07/2020
9.300,00 euro

Volkswagen Jetta

10.300 Euro

Sedilje me ngrohje, disqe çerkin lega 16" me goma 95%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur. çmimi, , viti 2015 (prerje e re), kambio automatike, 2.0 benzinë (motorr i thjeshtë - përshtatet 100% me impjant gazi), 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë e bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal me komanda në timon/opsion telefoni, limitator shpejtësie, baxha xhami, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, xhama të errët, 123.000 km origjinale, kamer parkimi, sensor drite dhe shiu, sensorë parkimi

Botuar më 10/07/2020
10.300,00 euro
)