Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 1991 | 1.350 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Mercedez benz 200, viti i prodhimit 1991, 1.350 euro i diskutueshem
Mbyllje me pult, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Përshkrim

Mbyllje me pult, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., gri e erret, llaska, manual, taksa te paguara deri ne fund te Shtatorit 2019 dhe siguracion I paguar deri ne fund te Prrillit 2019

1.350,00 euro

Botuar më 11/01/2019

Telefon