Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz 200 C Class,

viti i prodhimit 2000 | 350.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, ngjyre bezhe, taksa te paguara per 1 vit

Botuar më 24/04/2019
350.000 leke

RANGE ROVER VELAR

73.000 Euro

Tipi Makines: Fuoristrade Vendodhja: Tirane 19,000 KM Viti Prodhimit: 2018 Motorri (CC): 3.0L Transmisioni: Automatike Tipi Karburantit: Nafte Ngjyra e Jashtme: Gri Ngjyra e Brendshme: e zeze

Botuar më 24/04/2019
73.000,00 euro

Mercedez benz E-250 CDI

21.000 Euro

Tipi Makines: Veture Vendodhja: Tirane 210,000 KM Viti Prodhimit: 2014 Motorri (CC): 2.2L Transmisioni: Automatike Tipi Karburantit: Nafte Ngjyra e Jashtme: E bardhe Ngjyra e Brendshme: e zeze

Botuar më 24/04/2019
21.000,00 euro

Mercedez benz CLS

12.900 Euro

320 CDI - Viti 2007 - Kamio Automatike - 252.000 Km - Pilot Automatik - Audio Cd, Aux, Navi - Komanda ne Timon - Tapiceri Lekure - Timon Druri - Disqe Alumini 18 Goma 80% - Letra te Paguara deri ne Shtator - Super Gjendje

Botuar më 24/04/2019
12.900,00 euro

Jeep Renegade

16.500 Euro

Tipi Makines: Fuoristrade Vendodhja: Tirane 84,000 KM Viti Prodhimit: 2015 Motorri (CC): 2.0L Transmisioni: Automatike Tipi Karburantit: Nafte Ngjyra e Jashtme: E zeze Ngjyra e Brendshme: e zeze

Botuar më 24/04/2019
16.500,00 euro

Ford Fusion

viti i prodhimit 2008 | 4.800 Euro

137.000 km, kambio: automatike, 1.4 cc, nafte, e sapo Ardhur nga Italia. Dogan e paguar. Gjendje Perfekte. E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besuar

Botuar më 24/04/2019
4.800,00 euro

Toyota Rav4

14.500 Euro

Tipi Makines: Fuoristrade Vendodhja: Tirane 155,000 KM Viti Prodhimit: 2014 Motorri (CC): 2.0L Transmisioni: Manuale Tipi Karburantit: Nafte Ngjyra e Jashtme: Gri Ngjyra e Brendshme: e zeze

Botuar më 24/04/2019
14.500,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2010 | 4.600 Euro

Kambio: manuale, 1.2 cc, gaz + benzine, I sapo Ardhur nga Italia. Dogan e paguar. Gjendje Perfekte. E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besuar

Botuar më 24/04/2019
4.600,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2010 | 5.500 Euro

167.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, I sapo Ardhur nga Italia. Dogan e paguar. Gjendje Perfekte. E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besuar

Botuar më 24/04/2019
5.500,00 euro

Toyota

5.000 Euro

YarisViti 20061.4 NafteKamio Automatike150.000KMI sapo Ardhur nga ItaliaDogan e paguarGjendje Perfekte E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besuar

Botuar më 24/04/2019
5.000,00 euro